18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AK PARTİ RAMAZANDA GÖNÜL SOFRALARI KURACAK

AK Parti Ramazanda gönül sofraları kuracak

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, 21 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nden sonra ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.

23 Mayıs 2017 Salı 15:14 Siyaset
İl Başkanı Ceyhan, “Cumhurbaşkanımızın yeniden partimize dönmesinden dolayı çok sevinçliyiz. İnşallah bu süreçte AK Parti kaldığı yerden daha süratli bir şekilde ilerlemeye devam edecektir. Fakat bu fotoğrafın esas sahibi 16 Nisan’da evet veren vatandaşlarımızdır. Kocaeli’den toplam 69 otobüsle katıldık. 43 otobüs gençlik kollarımız, 13 kadın kollarımız için otobüs kalktı. Kendi araçlarıyla gelen partililerimizle beraber 5 bine yakın teşkilat mensubu olarak Ankara’daydık. Bir kısmımız salondaydı bir kısmımız dışarıdaydı. O tarihi ana şahitlik ettik” ifadelerini kullandı.


İSİMLER ÖNEMİ DEĞİL
Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ün MKYK’ya seçilmesini değerlendiren Ceyhan, “Kocaeli KEFEK Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu ile Bakanı Fikri Işık ve MKYK üyesi Zeki Aygün ile teşkilatlarındaki bütünlüğü göstermiştir. Yeniden MKYK’ya bir milletvekilimiz girdi. Zeki ağabeyimiz çalışmalarının karşılığını aldı. İsimler önemi değildir. Bu birlik ve beraberliğimizi göstergesidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ye verdiği değeri de her defasında hissediyoruz” dedi.

GÖNÜL SOFRALARI
Ramazan ayındaki düzenlenecek iftar programlarıyla ilgili bilgiler veren Ceyhan, “Teşkilatlarımızın Ramazan ayına en uygun biçimde davranacaktır. Gösterişten, şatafattan uzak bir şekilde programlarımızı icra edeceğiz. 4 bin hanede ‘Gönül Sofraları’ kuracağız. Gönül sofralarında vatandaşlarımıza misafir olacağız. Her yıl yaptığımız iki adet iftarımız var. 9 Haziran’da 3. Geleneksel STK iftarımızı İnterteks’te gerçekleştireceğiz. Yine her yıl yaptığımız teşkilat iftarımızı olağanüstü bir değişiklik olmadığı takdirde 17 Haziran cumartesi akşamı Antikkapı’nın bahçesinde gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

8 günlük bebek hayatını kaybetti

8 günlük bebek hayatını kaybetti