19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AK PARTİ KARTEPE KONGRESİ YARIN YAPILACAK

Ak Parti Kartepe kongresi yarın yapılacak

Hatırlayacağınız gibi kongre sürecine giren AK Parti’de yıllardır Kartepe’de ilçe başkanlığı yapan Hasan Kandaz’ın yerine genel merkez Avukat Mustafa Kocaman’ı aday göstermişti.

26 Ağustos 2017 Cumartesi 09:50 Siyaset
Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere gene merkez yöneticilerinin sürekli dile getirdiği ‘metal yorgunluğu’ söylemi zaten partide ciddi bir kan değişimi olacağının sinyallerini vermişti. Bu değişimlerden biri de yarın Kartepe’de yaşanacak. 431 delegenin sandığa gideceği ilçede 25 kişilik yönetim kurulunu oylayacak olan partililer Hergeleci İbrahim Kapalı Spor Salonu’nda saat 11:00’de buluşacak. 

“İSİMLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞİL”
Kartepe’de 4. Olağan kongrelerini bayram havasında yapacaklarını aktaran başkan adayı Mustafa Kocaman, “Tüm siyasi büyüklerimizi, genel merkez yöneticilerimizi davet ettik. Yarın partimize gönül veren tüm hemşerilerimizi de sizin aracılığınızla kongremize davet ediyorum. Onların katılması bize güç ve onur verecektir. Yönetim kurulumuz hazır ama yarın kamuoyuyla paylaşılacak. Ben dahil kimsenin ismi önemli değil. Gönlümde 20 bin kişilik bir yönetim kurulu var zaten. Omuzumuzdaki sorumlulukla genel başkanımıza ve partimize karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışacağız” dedi. 41 yaşında olan Murat Kocaman aslen Artvin kökenli. 2011 yılından beri AKP’de siyaset yapıyor. Evli ve 1 çocuk babası. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ELEKTRİKLER KESİLECEK

ELEKTRİKLER KESİLECEK