17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AK PARTİ İZMİT MİTİNGE DAVET İÇİN MAHALLELERE İNİYOR

AK Parti İzmit Mitinge Davet için Mahallelere İniyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 12 Mart’ta gerçekleştireceği miting öncesinde, esnaf ve vatandaşları mitinge davet etmek için tüm İzmit teşkilatlarının gruplar halinde mahalleleri ziyaret edeceklerini söyledi

08 Mart 2017 Çarşamba 12:28 Siyaset

AK Parti İzmit İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi 12 Mart Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan dev mitinge kitlendi. 16 Nisan referandumu öncesinde gece gündüz tüm ekipleriyle sahada olan İzmit İlçe Teşkilatı, her bir programla vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda, İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan mitingin tarihinin öne çekilmesi üzerine SKM ekibiyle olağanüstü toplantıda bir araya geldi.  


‘HER VATANDAŞ DAVET EDİLECEK’
Önlerinde kısa bir zaman olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “Az bir zamanımız kalsa dahi her zaman olduğu gibi İzmit ilçe teşkilatı olarak Cumhurbaşkanımızı layıkıyla karşılayacağız.  İlk işimiz İzmit halkına mitingimizi duyurmak olacak. Bu kapsamda, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları ekiplerimizle gruplar halinde mahallelere dağılacak her bir esnafımızı ziyaret edecek ve vatandaşlarımızı tek tek büyük buluşmaya davet edeceğiz” dedi. 


‘HALKIMIZ CUMHURBAŞKANIMIZI HER ZAMAN BAĞRINA BASTI’
Korkmaz açıklamalarının devamında, “İzmit halkı her zaman Cumhurbaşkanımızı bağrına basmıştır, 12 Mart tarihinde de her zamankinden fazla ilgi gösterileceğine inanıyorum. Kocaeli’ne ayrı bir sevgi besleyen Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız burada hem toplu açılış yapacak, hem de halkımıza hitap edecek. Bu vesileyle tüm halkımızı Pazar günü saat 16.00’da Perşembe Pazarı alanına davet ediyoruz. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de kadınlar mı erkekler mi daha uzun yaşıyor?

Kocaeli’de kadınlar mı erkekler mi daha uzun yaşıyor?