17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AK PARTİ FETÖ İLE MASAYA MI OTURDU? ŞOK İDDİA...

AK Parti FETÖ ile masaya mı oturdu? ŞOK İDDİA...

Yeniçağ Gazetesi yazarlarından Ahmet Takan makalesinde çok ciddi iddialarda bulundu.

11 Şubat 2017 Cumartesi 18:33 Siyaset

Yeniçağ Gazetesi yazarlarından Ahmet Takan makalesinde çok ciddi iddialarda bulundu.

 

Bir dönem Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün danışmanlığını yapan Takan, Ankara kulislerinde oldukça güçlü bir gazeteci olarak biliniyor.

 

Milliyetçi kökenli olan Takan, yazdığı son makalesinde AK Parti'nin Katar'da Fethulah Gülen Terör Örgütü'nün önde gelen isimleri ile masaya oturduğunu öne sürdü. Takan'ın bu iddiası Ankara'da şok etkisi yaratttı. 

 

Takan makalesinde,' MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın Körfez ülkelerine sıkça gidip geldiği de Ankara'da bilinir ve çok konuşulur. Yıllardır böyledir!.. Fakat, AKP kulislerinde Fidan'ın son zamanlarda Katar'a yaptığı ziyaretler bana göre de spekülatif iddialara yol açıyor. Az sonra dile getireceğim iddiayı, AKP'de çok önemli isimlerden duymasam kaleme almayı hiç düşünmem. Fakat iddia çok ciddi, dile getirenler de çok emin!.. Havuz medyasından talimatlandırılan ve iliştirilmiş gazetecilerden biri de değilsen bu ciddi haberi atlayamazsın!.. İddia şöyle: "Hakan Fidan, Katar ziyaretlerinde Fethullah Gülen cemaatinden bazı isimlerle bir araya geliyor, barış görüşmeleri yapılıyor." ifadesini kullandı.

 

İŞTE TAKAN'IN KALEME ALDIĞI ŞOK İDDİA!..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İşçilerin kaldığı konteyner yangında kül oldu

İşçilerin kaldığı konteyner yangında kül oldu