18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ABDULKADİR YILMAZ'A BÜYÜK DESTEK

Abdulkadir Yılmaz'a büyük destek

Abdulkadir Yılmaz, AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu il sekreterliğine teslim etti. Abdulkadir Yılmaz’ı aday adaylık başvurusunda sevenleri yalnız bırakmadı.

05 Eylül 2017 Salı 17:14 Siyaset
Abdulkadir Yılmaz’ın aday adaylık açıklamasına çeşitli sivil toplum kuruluşlarından da destek geldi. Gültepeliler Platformu Başkanı Taner Çakırer, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve yaklaşık 100 kişilik bir grup, Abdulkadir Yılmaz’a eşlik etti.

GENÇ VE DİNAMİK
Aday adaylık dosyasını il sekreteryasına bıraktıktan sonra parti binasında önünde bir basın açıklaması gerçekleştiren Abdulkadir Yılmaz, “İl sekreteryasına başvurumuzu yaptık. Ben 2011-2014 yılları arasında ilçe yönetimindeydim. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi partimizin genç ve dinamik bir yapıya ihtiyacı var. Eski günlerine döndürecek toparlayıcı arkadaşlara ihtiyaç var. Ben de bunun aday oldum” dedi.İSTİŞARE YAPTIM
Sözlerini devam ettiren Abdulkadir Yılmaz, “Ben de bu süreç öncesinde parti büyüklerimle, abilerimle istişarelerde bulundu. Bunun yanı sıra kamuoyundan da geniş bir destek bulduk. Güzel geri dönüşler aldık. Bu tepkiler de bizi bu yola itti. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin” diye konuştu.EN DOĞRU KARAR
AK Parti İzmit İlçe başkanlığı için çok aday adayı olmasına ilişkin de konuşan Yılmaz, “Çok aday adayı olması partimizin bir zenginliğidir. Renkiliğidir. Bundan sonra temayül sürecini bekleyeceğiz. Genel merkezimizin adaylık konusunda en doğru ismi belirleyeceğini düşünüyorum” açıklamasında bulundu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Usda'nın ölümüyle ilgili soruşturma açıldı

Usda'nın ölümüyle ilgili soruşturma açıldı