24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,701 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

18 YAŞINA BASAR BASMAZ O PARTİYE ÜYE OLDU

18 YAŞINA BASAR BASMAZ O PARTİYE ÜYE OLDU

18 yaşına giren lise son sınıf öğrencisi Berat Aycan, yeni yaşını Ak Parti'ye üye olarak kutladı. Ak Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, Aycan'a parti rozeti taktı.

05 Ocak 2017 Perşembe 14:34 Siyaset

Karamürsel'de ikamet eden lise son sınıf öğrencisi Berat Aycan yeni yaşını Ak Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları'nda kutladı. İlçe gençlik kolları başkanı Adem Özgüneş, Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı Aycan'ın üyelik işlemlerini gerçekleştirerek, parti rozetini taktı.

 

'GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ'

Son aylarda lise ve üniversite komisyonlarının en etkili şekilde çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Ak Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, "ilçemizin gençlerine sahip çıktığımız gibi üniversiteli kardeşlerimize ve lisedeki kardeşlerimize sahip çıkıyoruz. Genç kardeşlerimiz siyaset için çok hevesli. Bizde bu heveslerini kırmıyoruz. Lise ve üniversite komisyonlarında siyaset yapmalarını sağlıyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimiz yarınlarımızda çok iyi siyaset yapacak, bundan hiç şüphemiz yok" dedi.

 

'GURUR DUYUYORUM'

Takılan parti rozetinden dolayı duyduğu heyecanı dile getiren Berat Aycan ise, "Şuan çok heyecanlandım. Recep Tayyip Erdoğan gönüllüsü olarak Ak Parti'ye üye olmaktan gurur duyuyorum. Başkanımız Adem Özgüneş ve yönetimi bu kararımda çok etkili oldu. Bundan sonra aktif siyasetime Karamürsel ilçe gençlik kollarında sürdüreceğim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Şevki Yılmaz bıçak altına yattı

Şevki Yılmaz bıçak altına yattı