25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNÜN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Sorunların çözümünün takipçisi olacağız

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi yardımcısı, Prof. Dr. Aksu’yu ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gonca İlter’i makamlarında ziyaret etti.

21 Aralık 2016 Çarşamba 09:14 Sağlık

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Sema Gümüş,  İzmit İlce Temsilcisi Ercan Öztürk, Tıp Fakültesi Hastanesi İşyeri Baş Temsilcisi Burcu Yıldırım, Temsilci, Varol Sakallı, Hüseyin Savaş, üye Olcay Banu Kurumlu, Semra Dönmez Doğer ile birlikte çalışama hayatından ve sendikalardan sorumlu Başhekim yardımcısı Prof. Dr. M. Görkem Aksu’yu ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gonca İlter’i makamlarında ziyaret etti.  Başkan Çeker; Kurumda görev yapan çalışanlarının sorunlarını Prof. Dr. Aksu’ya ve İlter’e aktardı Hemşirelik Hizmetleri müdürü ile yapılan görüşmede Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Hatice Baysal, Eğitim Hemşiresi Özlem Güngör Özkan da hazır bulundu. Başkan Çeker; Sorunlarının çözümünde idareden hassasiyet bekliyoruz dedi.   

 

SORUNLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Şube Başkanı Çeker; KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde görev yapan sağlık çalışanları ve sendika üyelerimizin altı ana başlık altında tespit etmiş oldukları sorunları sorumlu sendikal anlayışımız çerçevesinde  Sayın Aksu’ya ve Sayın İlter’e ilettik. Diyen Çeker; Bu ziyaretimizde her iki idareci kendilerine aktardığımız konuları araştıracaklarını sorunların çözümü için gerekli çalışmaları başlatacaklarını Sayın Aksu ve Sayın  İlter  heyetimize ifade etmiştirler, diyen Çeker; İdarenin sorunların çözümüne karşı yaklaşımı ümit verici. Sergilenen tavrı sendika olarak önemsiyoruz.  Sendika olarak sorunların çözümünde diyalogdan yanayız. Görüşme kurum içinde, kurum çalışanları içinde verimli ve faydalı olmuştur. Bundan sonraki süreç de idareye işletmiş olduğumuz sorunların çözümünün takipçisi olacağız dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ehliyet ve pasaporta zam geldi

Ehliyet ve pasaporta zam geldi