20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,895 TL
  • 4,592 TL
  • 161,11 TL
  • 106.090
KOCAELİ 28°

SEKA DEVLET HASTANESİ’NDE O AMELİYAT YAPILIYOR!

Seka Devlet Hastanesi’nde o ameliyat yapılıyor!

Zorluk derecesi yüksek olan ve yüz felci riski nedeniyle devlet hastanelerinde gerçekleştirilmeyen tükürük bezi tümörü ameliyatı Seka Devlet Hastanesi’nde başarı ile yapılıyor.

07 Kasım 2017 Salı 10:02 Sağlık
İzmit Seka Devlet Hastanesi özellikli hizmetlerin yanı sıra özellikli ve zorluk derecesi yüksek ameliyatlar ile de ülke genelinde vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz hekimi Op.Dr.Fatma Demir Kuru tarafından Parotidektomi (tükürük bezi tümörü) ameliyatları yapılarak vatandaşlarımızın derdine derman oluyor.

ZORLUK DERECESİ YÜKSEK AMELİYAT
Zorluk derecesi yüksek olan ve yüz felci riski nedeniyle devlet hastanelerinde gerçekleştirilmeyen bu ameliyat İzmit Seka Devlet Hastanesi K.B.B hekimi Op.Dr.Fatma Demir Kuru tarafından yapılmakta. Ameliyat hakkında bilgilendiren Dr.Fatma Demir Kuru “Hasta,  gerekli tetkikleri yapıldıktan sonra ameliyata uygun görüldüğü takdirde 3-4 saat süren bir operasyon geçirmekte olup iki gün hastanede misafir edilerek 1 hafta sonra normal yaşantısına dönmektedir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de en fazla evlilik hangi ilçede oldu?

Kocaeli’de en fazla evlilik hangi ilçede oldu?