19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,662 TL
  • 4,337 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

FİZOMER’DE MUAYENE VE TEDAVİ RAMAZAN BOYUNCA %50 İNDİRİMLİ

FİZOMER’DE MUAYENE VE TEDAVİ RAMAZAN BOYUNCA %50 İNDİRİMLİ

Fizomer Tıp Merkezi’nin gerçekleştiği kampanyada Ramazan ayı boyunca muayene ve tedavilerde %50 indirim gerçekleştirilecek.

27 Mayıs 2017 Cumartesi 15:37 Sağlık
Geçen hafta annelere, anneler gününe düzenlenen kampanyada; muayene olan anneler, muayene sonucunda fizik tedavi önerilmişse annelerden tedavi fark ücreti alınmamıştı. 

ANNELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Bizi yetiştirip büyüten annelere yönelik gerçekleştirdikleri kampanyada annelerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür eden Metin Demireli, Fizomer Tıp Merkezi’nin yeni  kampanyası hakkında bilgiler verdi.

Metin Demireli, ‘’Öncelikle Ramazan ayının ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Ramazan ayının anlamı birlik,beraberlik ve paylaşmaktır. Bizde bu amaçla gerçekleştirdiğimiz kampanyada Ramazan ayı boyunca tüm muayene ve tedavilerde %50 indirim uyguluyoruz. Bu kampanyayı gerçekleştirirken hedefimiz daha çok hastamıza ulaşarak onların tedavilerine katkıda bulunmaktır. Bu kutsal ayda daha fazla insana ulaşıp daha fazla dua almak istiyoruz. Biraz fazla yoruluyoruz. Ancak hastalarımızın teşekkürü bize yorgunluğumuzu hissettirmiyor. Ne kadar yoğun olursak olalım verdiğimiz sağlık hizmeti Fizomer kalitesinde olacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın’’dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İlyas Zamburkan son yolculuğuna uğurlandı

İlyas Zamburkan son yolculuğuna uğurlandı