23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

ELLİALTI: BİZ BU GÜNLERE HALKIMIZLA GELDİK

Ellialtı: Biz bu günlere halkımızla geldik

İlimizin önemli sağlık kuruluşlarından olan Kocaeli Tıp Merkezi yeni yerinin resmi açılışını Cuma günü saat 14.00’da gerçekleştirecek. Hastane Genel Müdürü Yaşar Elliattı, “En büyük arzumuz hastanemizi halkla birlikte açmak” dedi

16 Kasım 2016 Çarşamba 13:46 Sağlık

İlimizin önemli sağlık kuruluşlarından olan ve 15 yıldır bu kentte hizmet veren Kocaeli Tıp Merkezi, şimdilerde tatlı bir telaş içerisinde. Halkın güveniyle bu günlere gelen Kocaeli Tıp Merkezi, 18 Kasım Cuma günü 7 katlı yeni yerinin resmi açılışını gerçekleştirecek. Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:37’de faaliyet gösterecek olan Kocaeli Tıp Merkezi Hastane Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, bugün bir basın toplantısı yaparak yeni yerlerinin resmi açılışıyla ilgili bilgilendirme yaptı.

 

HALKIN GÜVENİYLE BÜYÜDÜK

En büyük arzularının yeni iş yerini halkla birlikte açmak olduğunu vurgulayan Genel Müdür Ellialtı, “Biz bugünlere halkımızla birlikte geldik. Onların güvenini kazanmak bizim için çok önemliydi ve bunu başardık. Bundan dolayı yeni yerimizin açılışını halkımızla birlikte yapmak istiyoruz. Asıl davetli olan halkımızdır. Elbette ki tüm kent protokolünü de davet ettik. Açılışımıza ayrıca Kenan Sofuoğlu da katılacak. Bir de 15 Temmuz Gazisi olan Oğuz Ayanoğlu’nun da açılışa katılacak olması bizi onurlandıracak” dedi.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÖNEMLİ

Yeni yerlerinin eski yerlerine oranla iki kat büyüklükte olduğunun altını çizen Ellialtı, “Yeni yerimizde personel sayımız da artı. Yeni insanlara istihdam sağladık. Artık daha çok hastaya hizmet verebileceğiz. Asıl önemli olan her şeyin sürdürülebilir olması. Bunu başarmak önemli. Biz bunu başardık. Halkın bize olan güveniyle başardık. Çalışan hekim ve personelimizle oldukça uyumluyuz. Açıldığından beri bizimle çalışan ve emekli olacak çalışanlarımız var. Bizim çalışanlarımızın öncelikle mutlu olması lazım. Kurumun başarılı olmasının nedenleri bunlardır. Ayrıca halkımızın bize daha rahat ulaşabilmesi için Orduevi bölgesinden servisimiz bulunuyor” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ferruh Öven hayatını kaybetti

Ferruh Öven hayatını kaybetti