24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,701 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

"BIKTIM BU KARAMÜRSELLİLERDEN"

Karamürsel Devlet Hastanesi'nde bir doktorun hastaya "Bıktım bu Karamürsellilerden" dediği iddia edildi.

30 Ocak 2017 Pazartesi 21:20 Sağlık

Karamürsel Devlet Hastanesi'ne göz muayenesi için giden vatandaşlar çok dertli. Uzun zamandır hakkında şikayetler giden göz doktorunun tutum ve davranışlarından rahatsız olan vatandaşlar, hastane idaresine ne defalarca şikayet ettik fakat kimsenin bu doktor hakkında bir önlem aldığı yok diyerek, bir doktor hem Karamürsel'de çalışacak hemde 60 yaşında, yaşlı bir kadına bıktım bu Karamürselliler'den diyerek hakaret ettikten sonra hala hakkında bir işlem yapılmamış olmasına kimse akıl sır erdiremiyor.


BEN BİR AYDIR BEKLİYORUM

Bir vatandaş ben göz muhayenesi olmak için gittiğimde bana saygısızca davrandı ve hakaret ettiği için kendisini baş hekime şikayet ettim, fakat bir ay geçmesine rağmen hala daha şikayetimi dikkate alıp bana geri dönüş bile yapmadılar diyen vatandaşımız, sağlık bakanlığına, bimer ve cimere'de şikayette bulunduğunu bu işin peşini bırakmayacağını bildirdi.


ŞİKAYETE GEREK YOK BİZ HALLEDERİZ

Başka bir vatandaşımız yine göz doktoru ile sorun yaşadığını ve bunun neticesinde sıkıntısını önce sosyal medya hesabından dile getirdiğini, daha sonrasında ise şikayet dilekçesini vermek için, Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimine giden vatandaş, başhekim benle konuştu ve halledeceğini söyledi bende şikayet dilekçesini vermedim. Başhekim konu ile ilgileneceğini söylemesine rağmen, hala aynı tutum ve davranışlara devam ediyor diyerek şikayet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Ceyhan: CHP bölücünün ta kendisiymiş

Ceyhan: CHP bölücünün ta kendisiymiş