19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,662 TL
  • 4,337 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

ŞIK OTEL BATTANİYELERİ

Şık Otel Battaniyeleri

Otel tasarımlarınız için ev tekstili ürünlerinde sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına kapınıza kadar teslimat yaparak ayrıca küçük notlar sunmaktayız.

08 Aralık 2016 Perşembe 16:05 Manşet

Otel tasarımlarınız için ev tekstili ürünlerinde sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına kapınıza kadar teslimat yaparak ayrıca küçük notlar sunmaktayız. Alt renginizin beyaz olduğunu düşünerek sizlere çok şık Otel Battaniyesi hazırlayabilmekteyiz. İstediğiniz ve beklediğiniz ebatlarda olmak kaydı ile dilerseniz tek kişilik, dilerseniz çift kişilik dilerseniz de özel ölçülerde ürün bulabilmeniz mümkündür. En kaliteli işçiliğe sahip olarak ürünlerimizin garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.

Her alanda farklı tasarımlar yaşamak adına dönemsel olarak değiştirmek istediğiniz yazlık ve kışlık konseptine ayak uydurabilecek Otel Havluları çeşitleri de yine evmisya.com adresimizde mevcuttur. Tekli veya çoklu alımlarınızda dahi ortalama olarak 3 gün içerisinde ürünleriniz adresinize ulaştırılmaktadır. Dilerseniz takım olarak hem el, hem ayak, hem tıraş, hem de banyo havlularına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz de takım olarak değil sadece eksiklerinizi tamamlayacak ürünler tercih edebileceksiniz. Takımın yani tekstil ürünlerinin eksik kalmaması adına diğer bir ürün olarak talep edebileceğiniz kış aylarında sıcaklığından faydalanarak yeri geldiğinde de aksesuar olarak tercih edebileceğiniz  Otel Pikeleri çalışmaları da bulunmaktadır. Şöyle açıklama getirecek olursak akla gelebilecek her ürün ve malzemenin mevcut olduğunu, stok adetlerinin çok güçlü olduğunu ve renk aralıklarının her daim çalışıldığının altını çizmek isteriz. Özellikle bej rengine sahip olan tek kişilik veya çift kişilik battaniyemizin kalite detaylarına bayılacak ve görselliğine hayran kalacaksınız diyebiliriz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Valilik:  KESK bizden randevu istemedi

Valilik: KESK bizden randevu istemedi