19 Ekim 2017 Perşembe

  • 3,662 TL
  • 4,337 TL
  • 151,43 TL
  • 108.434
KOCAELİ 28°

İL BAŞKANLARI TOPLANDI

İl Başkanları toplandı

Her ay yapılan İl Başkanları toplantısı, bugün de Saadet Partisi ev sahipliğinde gerçekleşti

06 Şubat 2017 Pazartesi 12:36 Manşet

Her ay yapılan ilimizin Siyasi Parti İl Başkanları Toplantısı bu ay Saadet Partisi tarafından Gebze’de yapıldı. Bugün saat 10:00’da Gebze Holiday İnn Otel’de yapılan toplantıda il başkanları değerlendirmelerde bulundu.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “Ülkemz çok öneml bir süreçten geçiyor. Net olmamasına rağmen önümüzde referandum süreci gerçekleşecek ya da gerçekleşemeyecek. Gerçekleşirse bütün partiler demokratik bir şekilde çalışacak. Önümüzdeki süreçte temennimiz barış ve anlayış içinde Türkiye’ye katkı sağlayacak bir seçim süreç olması.

 

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Hem Gebze’de hem de kentimizin diğer yerlerinde trafik sıkıntısı yaşıyoruz. Bunun nedeni araç sayısının artması. Gebze ve Türkiye’nin trafik sorunun çözümü toplu taşımayı arttırmadır. Önceliğimiz Gebze’den başlayarak metro sistemini kazandırmaktır. Temel çözüm metrodur. İbrahim Başkan metro le ilgili gerekli açıklamayı yaptı. Gebze’de başlayarak, Cengiz Topel’de kadar metro ulaşımının olması trafiği rahatlatacaktır” şeklinde konuştu.

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü "Biz siyasi il başkanları olarak uzlaşı kültürünün bu yıl daha üst seviyede olduğu, referandumda kimsenin kutuplaşmadığı bir süreç diliyoruz" dedi.

 

BBP İl Başkanı Nihat Yıldız ise referandumla ilgili parti olarak hala net bir karar vermediklerini belirterek "Şuan istişare süreci devam ediyor. Bu süreçte evet ve hayırdan çok içerik üzerinde duruyoruz" dedi.

 

Toplantının ardından il başkanları Kayseri'de şehit düşen Abdülsamet Özen'in ailesini ziyarete gitti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dolar haftaya yine kötü başladı

Dolar haftaya yine kötü başladı