21 Kasım 2017 Salı

  • 3,963 TL
  • 4,655 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

VALİ AKSOY BALIK MEZATINI BAŞLATTI

VALİ AKSOY BALIK MEZATINI BAŞLATTI

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, Karamürsel Ereğli Balık Halini ziyaret ederek, 12.09.2017 tarihli mezatı bizzat kendi başlattı.

12 Eylül 2017 Salı 11:06 Kent Haberleri
Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kocaeli Büyükşehir Haller Şube Müdürü Ayhan Acar eşlik etti.

Karamürsel İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir’in okuduğu duanın ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy hayırlı ve bol kazançlı olması dileklerinde bulunarak Balık Mezatını başlatan düdüğü çaldı.

Bir süre Balık Mezatını gezerek, satışları inceleyen Sayın Valimiz burada yaptığı konuşmalarında; “ Karamürsel Ereğli Mezatında balıkçılarımızla bir araya geldik. Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyoruz. İnşallah bol kazançlı, kazasız bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum. Özellikle denizlerimizde balıkçılığın gelişmesi adına bilinçli avcılık büyük önem taşımaktadır. Balıkçılarımızın bu konudaki hassasiyetini bizlerde biliyoruz ve bu hassasiyeti bundan sonrada sürdürülmesini temenni ediyoruz. Denizlerimizden daha fazla ürün alabilmek bakımından denizlerimizin temizliği büyük önem taşıyor. Özellikle Kocaeli Körfezi’nde de Büyükşehir Belediyemizin yürütmekte olduğu önemli çalışmalarla denizimiz artık temizlenmiş ve balıkçılık sektörü açısından da önemli bir noktaya gelmiştir. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarına da teşekkür eden” Sayın Valimiz, hayırlı ve bol kazançlı bir sezon olması temennisinde bulundu. Kooperatif başkanlarından bilgi alan Sayın Vali ve beraberindekiler esnaflarla çorba içerek onlarla sohbet ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ESNAFI CANINDAN BEZDİRDİLER

ESNAFI CANINDAN BEZDİRDİLER