22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,649 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

ÜZÜLMEZ, TBMM BAŞKANI KAHRAMAN VE BAKAN KAYA İLE DARÜLACEZE’DE

ÜZÜLMEZ, TBMM BAŞKANI KAHRAMAN VE BAKAN KAYA İLE DARÜLACEZE’DE

TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, kuruluşunun 122’nci yıl dönümünde Darülaceze’yi ziyaret etti. Ziyarete Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’de eşlik etti.

24 Ağustos 2017 Perşembe 10:57 Kent Haberleri
Şişli ilçesinde Okmeydanı mevkinde bulunan ve Osmanlı Padişahı Sultan Abdülhamid Han tarafından 19 Ağustos 1895 yılında inşası başlatılan Darülaceze Müessesi, o günden bu yana yaptığı hizmetlerle 122’nci seneyi geride bıraktı. Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlanarak Bakanlık tarafından tarihi dokusu korunarak yenilenmesi ve genişletilmesi de gündemde olan Darülaceze, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’yı misafir etti. Kuruluş yıldönümünde gerçekleşen bu anlamlı ziyarette Milletvekilleri Ali Turan, Temel Coşkun, Yasin Yıldız, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ve İdare Meclisi üyeleri de hazır bulundu. 

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’DE KATILDI
Programa Darülaceze ve Vuslat Platformu Başkanı olan Hamza Cebeci’nin davetlisi olarak katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı karşılayarak, ilçe de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Meclis Başkanı Kahraman’a Uluslararası Vuslat Derneği tarafından Vuslat Platformu Başkanı Hamza Cebeci tarafından çiçek verildi. Program öncesinde Vuslat Platformu Yönetim Kurulu Üyesi de olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Üzülmez heyet ile birlikte Darülacaze’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.     

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

MÜCAHİT

24 Ağustos 2017 Perşembe 12:41

HÜSEYİN ÜZÜLMEZ'İN YANINDA OTURAN KİŞİNİN ADINI DA HABERDE YAZSAYDINIZ DA ÖĞRENMİŞ OLSAYDIK

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İZMİTLİLER IŞIKLI BANKLARA OTURACAK

İZMİTLİLER IŞIKLI BANKLARA OTURACAK