19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

TÜRKİYE YELİZ KORAY’IN YAZISINA KİLİTLENDİ

Türkiye Yeliz Koray’ın yazısına kilitlendi

Koz Gazetesi’nin ortağı ve aynı zamanda Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Yeliz Koray, dün “Yerim destanınızı” isimli bir yazı kaleme alarak 15 Temmuz’da gerçekleşen tören ve anmaların milyonlarca şehit verdiğimiz savaşlar onların kazanımları olan resmi bayramlarda da yapılmasını istedi. Dün akşam 20:00’de Koz İnternet Gazetemizde yayınlanan yazı, bir anda Kocaeli sınırlarını aşarak Türkiye gündemine oturdu.

14 Temmuz 2017 Cuma 20:12 Kent Haberleri
1 BUÇUK MİLYON OKUNMA
Yeliz Koray’ın yazısı 24 saat bile geçmeden yurt içi ve yurtdışı okumada bir buçuk milyona ulaştı. Gün içinde gazetemizi Türkiye’nin her yerinden hatta yurtdışından bile arayan okuyucular, Koray’ı hem tebrik etti hem de eleştirilerini dile getirdi. Yerel ve ulusal basında görev yapanlar da Yeliz Koray’ı arayarak cesur yazısı için tebriklerini iletti. 

SOSYAL MEDYADA BİRİNCİ OLDU
Başta Ekşisözlük olmak üzere Twitter, Facebook gibi birçok sosyal medyada, ulusal medyaların sosyal paylaşım sitelerinde, diğer illerdeki yerel haber portallarında sıkça paylaşılan “Yerim Destanınızı” isimli yazı bir anda günün konusu oldu. Ekşisözlük’te hem Yeliz Koray hem de “Yerim Destanınızı” ismiyle açılan entry birinciliğe oturdu. Binlerce okuyucu tarafından okunan köşe yazısı önümüzdeki günlerde de çok konuşulacağa benziyor. 

VATAN TOPRAĞIMIZI KORUMAK İÇİN CANINI VEREN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ…


 

İşte Yeliz Koray'ın  çok konuşulan yazısı 


http://www.kocaelikoz.com/yazar/yeliz-koray/yerim-destaninizi/449.html

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ercan

15 Temmuz 2017 Cumartesi 17:00

Göbbels propagandası ancak bu kadar net anlatabilirdi ,tebrikler,teşekkürler.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yeni KHK yayımlandı

Yeni KHK yayımlandı