21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,643 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

TÜMSİAD, VALİ AKSOY'A 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİNDE BULUNDU

TÜMSİAD, Vali Aksoy'a 'Hayırlı Olsun' Ziyaretinde bulundu

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği(TÜMSİAD) Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Valiliğine atanan Vali Hüseyin Aksoy'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11 Temmuz 2017 Salı 13:25 Kent Haberleri
Kocaeli Valiliğine atanan Vali Hüseyin Aksoy’a şahsı ve TÜMSİAD ile birlikte hayırlı olsun dileklerinde bulunmak amacıyla ziyaret ettiklerini belirten Başkan Erdoğan Yılmaz, “Sayın Valimiz ile birlikte Kocaeli’ye hizmet etmekten büyük onur duyacağız” dedi.

Son Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Valiliğine atandığını belirten Vali Hüseyin Aksoy“Kocaeli Türkiye’nin önemli illerinin başında geliyor. Burada görev yapmaktan ve yapacak olmaktan büyük bir onur duyuyorum. Bu görevimizi yaparken bir çok kurum ve kuruluşumuzla iş birliği içerisinde bu çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi. Vali Aksoy, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ile beraberindeki yönetimine ziyaretlerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

Yılmaz ve dernek yöneticileri, Vali Sayın Hüseyin Aksoy’a, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti ve TÜMSİAD’ın ambleminin bulunduğu çini tabak takdiminde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yaz Aylarında Gözlere Dikkat!

Yaz Aylarında Gözlere Dikkat!