25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

SERHAT DUYAR,’’TRAMVAY 25 YILIN SORUNUYDU’

SERHAT DUYAR,’’TRAMVAY 25 YILIN SORUNUYDU’

BBP İl Başkanı Serhat Duyar gazetemizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. Duyar,’’ Tramvay geç kalmış bir hizmet, 25 yıldır bu kenti kim yönetiyorsa vebali onların boynuna’ dedi

22 Haziran 2017 Perşembe 16:51 Kent Haberleri
‘’METRO HİZMETE GİRMELİ’’
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhar Duyar gazetemizi ziyaret ederek yerel ve ulusal gündeme dair açıklamalarda bulundu. Duyar, tramvayın geç kalmış bir hizmet olduğuna dikkat çekerek, ’’Tramvay geç kalmış bir hizmet. 25 yıldır bu kenti kim yönetiyorsa kusurludur. Tramvay ring hizmetinden kurtulmalı, trafik akışı tramvaya göre düzenlendi ama sürücülerin kent merkezinden geçen tramvaya alışması lazım. İstanbul Adapazarı arasındaki hızlı tren etkili bir şekilde çalışmalı. Metronun zaman kaybetmeden hizmete girmesi gerekiyor. Ulaşım master planı çerçevesinde yan yolumuz duble yol yapılacak. İzmit Kent Geçiş projesi hayata geçtiğinde ulaşımımız daha rahat nefes alacak’ ’dedi.


‘ÖNCE CAN SONRA CANAN OLMAZ’’

Duyar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşüne değinerek,’’Kılçdaroğlu’nun adalet söylevini destekliyor, eylemlerini desteklemiyorum. Mecliste en güçlü ana muhalefet partisinin adalet için yürüyor olması doğru değil. Adalet aranacaksa yeri meclistir. Marjinal grupların yürüyüşe dahil olma karılımı söz konusu olabilir ve bu sıkıntı yaratabilir.  PKK terör örgütü temsilcileriyle sokakta adalet aranmaz. Önce can sonra canan olmamalı, yürünecekse millet için yürünmeli. Mesela CHP’nin seçim döneminde asgari ücretli çalışanlarına yönelik vaatleriyle iktidar asgari ücrete zam yapmak zorunda kaldı. Bugün asgari ücretli 1400 TL alıyorsa bunu CHP borçludur’ diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AH KÖŞKER AH… BAŞBAKAN YILDIRIM’IN ÖNÜNDE VATANDAŞTAN FIRÇA YEDİ

AH KÖŞKER AH… BAŞBAKAN YILDIRIM’IN ÖNÜNDE VATANDAŞTAN FIRÇA YEDİ