22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,638 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

SAYISAL LOTO İZMİTE ÇIKTI

Sayısal loto izmite çıktı

Sayısal Loto'nun sonuçları İzmit içerisindeki şans oyunu bayisinden oynana biletin sahibinin yaklaşık 2 milyon TL'nin sahibi olduğunu talihli adaylarına açıkladı. Türkiye'nin yeni milyonerinin Kocaeli'nin İzmit İlçesi'nden çıkacağını gösterirken ikramiye tutarı 1.6 milyon TL olarak açıklandı. Kurum tarafından her cumartesi düzenli olarak gerçekleştirilen çekilişler “mpi.gov.tr” adresinden de canlı olarak takip edilebiliyor. Peki, Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılıyor ve kazanan il ne zaman açıklanıyor? İşte, detaylar…

29 Temmuz 2017 Cumartesi 22:31 Kent Haberleri
Sayısal Loto çekiliş sonuçları yaklaşık 5 dakika süren canlı yayının ardından meraklı bekleyiş içerisinde olan talihli adaylarına duyurulurken kurum haftanın kazananının Kocaeli olduğu açıkladı . Kuruma ait binada görevli heyet tarafından gerçekleştirilen çekiliş yaklaşık 5 dakika sürdü. İşte, MPİ’nin düzenlediği şans oyunu ile ilgili tüm bilgiler….

 

SAYISAL LOTO SONUÇLARI: 22, 40, 45,30, 26, 23  (29 TEMMUZ 2017)

 

 

 

Önceki hafta 6 bilen 1 kişinin 3 milyon 436 bin TL’lik ikramiyenin sahibi olduğu şans oyununda 142 kişi büyük ikramiyeyi kıl payı kaçırarak 5 rakamı doğru tahmin etmeyi başarmıştı. Peki çekilişler saat kaçta yapılıyor ve kimler ikramiye alabiliyor?

 

 

 

ÇEKİLİŞ SAATİ SABİT

 

Milli Piyango tarafından cumartesi günleri gerçekleştirilen loto çekilişi saat 21:15’te başlıyor ve kurumun internet adresinde yer alan link üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. 21:20’de sonuçlar netleşirken kazanan il ve ilçenin açıklanması 21:30’u buluyor.

 

 

 

KİMLER İKRAMİYE SAHİBİ OLABİLECEK?

 

Küre içerisine atılan 49 adet toptan 6 şanslı numarayı bilen kişiler büyük ikramiyenin sahibi olacak. 3,4,5 ve 6 bilen kişilerin ikramiye sahibi olabileceği çekilişte 3 ile 4 bilenler ikramiyelerinin tutarlarını loto bayilerinden 5 bilenler bayilerden ve yetkili şubelerden 6 bilenler ise MPİ Genel Müdürlüğü’nden alabilecek. Büyük ikramiyeyi doğru tahmin eden kişi çıkmaması halinde elde edilen hasılat tutarı bir sonraki haftaya devredilecek ve gelecek haftanın büyük ikramiyesine eklenecek.

 

Kurumdan yapılan biletlerin ikramiye bedellerinin ödenmesi ile ilgili uyarı ise şöyle; İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

 

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

 

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Şanslı numaraların bulunduğu kolonun  izmit Ömerağa Mahallesi Akçacami Caddesi Şen İş Merkezi No:2 adresinde bulunan Nejat Toy’a ait büfeden oynandığı  öğrenildi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Erden MERİÇ .

29 Temmuz 2017 Cumartesi 23:21

Bir milyonerimiz var artık.

nazan aras

29 Temmuz 2017 Cumartesi 23:17

hangi iktidar yandaşına çıktı ..özelleştiğinden beri halktan birine hiç çıkmamıştı çıkmayacakta

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

PAŞALILAR ÖYLE BİRŞEY YAPTI Kİ

PAŞALILAR ÖYLE BİRŞEY YAPTI Kİ