18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

RAHATÇA ÖLEBİLİRİZ 5 YILDIZLI CENAZE HİZMET BİNASI TAMAMLANDI

RAHATÇA ÖLEBİLİRİZ 5 YILDIZLI CENAZE HİZMET BİNASI TAMAMLANDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en iyi hizmetlerinden biri olan cenaze defin işlemleri halkın takdirini kazanmaya devam ediyor.

18 Eylül 2017 Pazartesi 11:19 Kent Haberleri
 Cenaze hizmetleri için kent mezarlığında hazırlanan yeni hizmet binası tamamlandı. 
 
Kent Mezarlığı’nda modern hizmet binası tamamlandı
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin cenaze hizmetlerini yürütmek için Kent Mezarlığı’nda inşa ettiği yeni hizmet binası tamamlandı. Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü, cenaze hizmetlerine yeni ve modern binanın tamamlanmasının ardından Kent Mezarlığı’nda devam edecek.
 
MODERN BİNA
Asri Mezarlık’ta gerçekleştirilen hizmet, yeni binada devam edecek. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından inşa çalışmaları tamamlanan yapı, Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’nün taşınmasının ardından hizmete başlayacak. Yeni ve modern hizmet bina kısa bir süre içerisinde hizmete girecek.
 
24 KİŞİLİK MORG
Bina içerisinde hem bayanlar için hem erkekler için gasilhaneler, modern bekleme alanları, insan vücut ısısına duyarlı morglar, mescit ve tüm işlemlerin elektronik ortamlardaki takip edilmesini sağlayan elektronik duyuru ve takip sistemleri yer alıyor. Modern bina aynı anda 6 cenazeye hizmet verebilecek. Binada 12 erkek, 12 de kadın olmak üzere 24 kişilik morg ve adli tıp odası da bulunuyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KO-MEK sayesinde kendi işini kurdu

KO-MEK sayesinde kendi işini kurdu