22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,969 TL
  • 4,666 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

MUSTAFA ARMAĞAN HALÂ AFİŞLERDE!

Mustafa Armağan halâ afişlerde!

Bir televizyon programında yaptığı konuşmada Atatürk’e hakaret eden ve sosyal medyada tepki çeken Mustafa Armağan’ın Kocaeli Kitap Fuarı’ndaki programı iptal edilmişti. Armağan’ın halâ afişlerde durması ise dikkatlerden kaçmadı.

11 Mayıs 2017 Perşembe 16:14 Kent Haberleri

TVNET'te yayımlanan "Derin Tarih" isimli programda Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle Mustafa Armağan tepki çekmişti. Sosyal medyada çok büyük tepki alan Armağan’a CHP’lilerde tepki göstererek, “Bu kente onu sokmayız” mesajı vermişlerdi.


BELEDİYE PROGRAMI İPTAL ETTİ
9. Kocaeli Kitap Fuarı’na Albayrak Medya tarafından getirilecek olan tarihçi yazar Mustafa Armağan’ın programı dün iptal edildi. Kamuoyunda oluşan hassasiyeti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yayın evine bildirdiği bunun üzerine yayın evi tarafından da Mustafa Armağan’ın programının iptal edildiği açıklandı.


AFİŞLERDE DURUYOR
Öte yandan 9. Kocaeli Kitap Fuarı’nın tanıtım ve reklam kampanyası kapsamında Kocaeli’nin dört bir yanına afişler asıldı. Asılan afişlerde Mustafa Armağan isimli sözde tarihçi de yer alıyor. Armağan’n programının iptal edilmesine rağmen halâ afişlerde durması da tepki çekti. Bakalım Kocaeli Büyükşehir Belediyesi afişlerde değişiklik yapacak mı hep birlikte göreceğiz.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli 4. Asliye Ceza Hakimi Gözaltında

Kocaeli 4. Asliye Ceza Hakimi Gözaltında