25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

MOTORA GİREN KEDİ, SU DÖKÜLEREK ÇIKARTILDI

Motora giren kedi, su dökülerek çıkartıldı

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde hafif ticari aracın motoruna giren yavru kedi itfaiye ekiplerini harekete geçirdi. İtfaiye ekibinin uzun süre uğraştığı kedi, su dökülerek çıkartıldı.

13 Haziran 2017 Salı 14:21 Kent Haberleri
Körfez ilçesinde esnaflık yapan bir vatandaş aracının motoruna giren kediyi fark etti. Ciğer, tavuk, köfte koymasına rağmen kedi çıkmayınca itfaiye ekiplerine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri kediyi motordan kurtarmak için çalışmalara başladı. Ancak uzun süren çabalara rağmen, kedi aracın motorunda ve alt kısmında gezince kurtarma operasyonu başarısız oldu.
Daha sonra itfaiye ekipleri aracın bir tamirciye çekilmesine karar verdi. Yüksek bir yere çıkartılan ticari aracın altına giren itfaiye ekipleri bir süre daha uğraştı. Ancak bu kez de kedi tekrar aracın motor kısmına kaçtı. Bu sırada araç sahibi kedinin üstüne su döktü. İkinci su dökme girişiminin ardından kedi bulunduğu yerden çıkarak, çevrede bulunan bir iş yerine girdi. Yaramaz kedi iş yeri çalışanlarını da bir süre uğraştırdı. Yaklaşık 10 dakika süren çabanın ardından kedi yakalandı. Başında hafif yaralar bulunan kedi veteriner hekime götürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOCAELİ İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BAŞKAN AYDIN'I ZİYARET ETTİ

KOCAELİ İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ BAŞKAN AYDIN'I ZİYARET ETTİ