24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,698 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

MEMUR-SEN İLE AKMİS GRUP ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI

Memur-Sen ile Akmis Grup arasında sözleşme imzalandı

Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Karaalp, Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık ile kurumsal çalışma sözleşmesi imzaladı.

26 Şubat 2017 Pazar 13:43 Kent Haberleri

Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık ve Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Karaalp kurumsal çalışma sözleşmesi imzaladı. Memur-Sen Kocaeli Şube Binası’nda gerçekleşen imza törenine Memur-Sen İl Başkanı Şahin Yaşlık ve Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Karaalp katıldı. Gerçekleşen görüşmede Memur-Sen bağlı sendika üyelerinin Akmis Grup’a bağlı tüm işletme ve kuruluşlardan ayrıcalıklı hizmet alması konusunda anlaşma yapıldı. 

 

Anlaşmaya göre Akmis Seyahat, Lobby House Restaurant, Afon Güzellik Merkezi, Heykel Turizm gibi firmalardan hizmet alan sendika üyeleri indirim ve ayrıcalıklardan faydalanacak. Üyeler Akmis Grup’a bağlı tüm kuruluşlardan yüzde 20 indirim ile hizmet almış olacak. Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık, Memur-Sen üyeleri için önemli çalışmalar yaptıklarını, Akmis Grup ile yapılan anlaşmanın da en büyük anlaşmalardan biri olduğunu vurgulayarak Akmis Grup ailesine teşekkür etti. Ümit Karaalp ise Kocaeli Üniversitesi, Sağlık Bakanlığı gibi birçok kamu kuruluşu, STK ve özel işletmeler ile bu anlaşmaları gerçekleştirdiklerini, ilk kez bir sendika ile protokol imzaladıklarını, hizmet ağını genişlettikleri için de Akmis Grup ailesi olarak mutlu olduklarını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Camilere dadanan musluk hırsızı yakalandı

Camilere dadanan musluk hırsızı yakalandı