25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

KÜLTÜR TEPESİ DOĞAN’IN TAKİBİNDE

KÜLTÜR TEPESİ DOĞAN’IN TAKİBİNDE

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 28 Haziran’a kadar tamamlanması planlanan Kültür Tepesi 2. Etap çalışmalarını yakından takip ediyor.

23 Mayıs 2017 Salı 09:48 Kent Haberleri
Atatürk ve Redif Müzesi, Paşalar Dairesi, İmaret Cami ve Av Köşkünün bulunduğu yaklaşık 10 bin metrekarelik alanda yürütülen Kültür Tepesi 2. Etap çalışmalarının İzmit’in kurtuluş yıldönümüne kadar tamamlanacağını söyleyen Başkan Doğan,  sık sık  bölgeye giderek çalışmaları denetliyor.
 
28 HAZİRAN BİZİM İÇİN İKİ KAT ANLAM TAŞIYACAK
 
Projenin tamamlanmasıyla alanın bir sembol değer taşıyacağına vurgu yapan Doğan, “  geçtiğimiz Şubat ayında temelini attığımız projenin 28 Haziran’a kadar tamamlanacağını söylemiştik.  Bu sözümüzü yerine getirmek adına çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bende sürecin her aşamasını yakından takip ediyor,    son durumu yerinde inceliyorum.  Her şey yolunda gidiyor.  28 Haziran, bundan böyle bizim için iki kat anlam taşıyor olacak.  Bir yandan şehrimizin kurtuluş coşkusunu yaşarken; diğer yandan da şehrimizin değerine değer katacak, tarihini canlandıracak bu alanın açılışının gururunu yaşayacağız.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yeni yıllık izin düzenlemesi

Yeni yıllık izin düzenlemesi