20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,863 TL
  • 4,535 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KTO’DA KOMİTE GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

KTO’da komite görüşmeleri sürüyor

Kasım ayı meslek komiteleri toplantıları kapsamında 1.ve 15. Meslek Komite toplantısı yapıldı. Komite üyeleri Körfez Ticaret Odası toplantı salonunda 4 gündem maddesiyle bir araya geldi

15 Aralık 2016 Perşembe 09:18 Kent Haberleri

Ticaret odalarının bel kemiği olan komiteler aylık toplantılarını aralıksız sürdürüyor. Körfez Ticaret Odası’nda 1.ve 15. Meslek Komiteleri önceki gün Körfez Ticaret Odası Toplantı salonunda bir araya geldi.  Gerçekleştirilen toplantıda dört gündem maddesi ele alındı. 1. ve 15. Komite meslek Komite toplantısına Recep Öztürk, Rıfat Bekir Bekiroğlu, Latif Hürtürk, Sebahattin Doğan ve Razinihan Hacet katıldı.

 

ÖNEMLİ GÜNDEM MADDELERİ

Oda bünyesinde gerçekleşen toplantıda gündem konuları Körfez Belediyesi ile lobicilik faaliyetleri kapsamında yürütülmesi planlanan ‘’çatı katlarının betonarme yapılması, kentsel dönüşümünde inşaat alan artışı sağlanması ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi otopark yönetmeliği ve gerçekleştirilmesi planlanan üye ziyaretleri belirlendi. Yoğun fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantı bir sonraki komite toplantısının planlanması yapılarak son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Eylül ayı işsizlik rakamları açıklandı

Eylül ayı işsizlik rakamları açıklandı