24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,938 TL
  • 4,670 TL
  • 162,95 TL
  • 104.517
KOCAELİ 28°

KOTO BAYRAMLAŞMAYA DAVET ETTİ

KOTO  BAYRAMLAŞMAYA DAVET ETTİ

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Haziran ayı meclis toplantısı Burhan Kasım meclis toplantı salonunda yapıldı. 4 gündem maddesiyle toplanan KOTO, bayramlaşmayı bayramın 1. Günü saat 12:30-13:30 da yapacak

22 Haziran 2017 Perşembe 13:03 Kent Haberleri
VALİLERE BAŞARILAR DİLEDİ 
 
Kocaeli Ticaret Odası Bayram nedeniyle toplantıyı bir hafta öne çekti. Burhan Kasım Toplantı salonunda yapılan meclis toplantısında konuşma yapan Meclis Başkanı Akın Doğan, “Şehit olan askerlere Allahtan rahmet diliyorum. Geçmiş babalar gününüz kutlu olsun. Valiler kararnamesi ile Diyarbakır Valiliğine atanan Hasan Basri Güzeloğlu’na, ilimize atanan Vali Hüseyin Aksoy’a ve Bilecik’e Vali olarak atanan Tahir Büyükakın’a görevlerinde şimdiden başarılar diliyorum. Sayın Vali Hasan Basri Güzeloğlu, saat 13.45’te odamıza gelerek veda ziyaretinde bulunacak” diye konuştu.
 
KOTO OKULU BAŞARILI 
Aylık faaliyet raporunu paylaşan KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Maliye bakanımız ile randevu talebimizi yaptık. Geçtiğimiz programda sıkıntılarımızı iletmiştik ve giderilen sıkıntılarımız için teşekkür ettik. Kolejimizin kapanışına katıldık. Bu yıl Haziran ve Temmuz okulları bildiğiniz gibi kayıt dönemi. Okulumuzun başarı durumu çok iyi. Bu konuda duyarlı davranıp çevremizdekilere okulumuzu tavsiye edelim. Bayramın 1. Günü saat 12.30-13.30 arası KOTO’da bayramlaşma programımız olacak. Daha sonrasında kent bayramlaşmasına katılacağız. Katılmaya imkanı olan herkesi bekliyorum” şeklinde konuştu. 
 
UYGUN OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞTİR
Mayıs ayı mizan raporunu sunan Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Avni Arıcan, “Mayıs ayı itibariyle bankalara toplam 4 milyon 132 bin 860 TL mevduat olduğu görüldü. Odamızın Mayıs ayı gelir ve giderlerini incelediğimizde gelirimiz 529 bin 222 TL, giderimiz ise 759 bin 453 TL olduğu görülmüştür. Odamız 5 aylık döneminde gelir bütçemizin %30,34’ ü tahsil edilmiş, gider bütçemizin de %31,67’si kullanılmıştır. Mayıs ayı mizanı incelememiz muhasebe standartlarına göre hesap dökümleri ve işlemlerin usullere uygun olduğu tespit edilmiştir” açıklamalarında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

VALİ  GÜZELOĞLU VEDA TURUNA BAŞLADI

VALİ GÜZELOĞLU VEDA TURUNA BAŞLADI