22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,966 TL
  • 4,660 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KARTEPE'DE YAŞAMAK AYRICALIK

KARTEPE'DE YAŞAMAK AYRICALIK

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projelerinden olan “Alo Evlat Hattı” ekibi Kurban Bayramı’nda ilçe büyüklerini unutmadı.

06 Eylül 2017 Çarşamba 09:28 Kent Haberleri
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in sosyal belediyecilikte örnek teşkil eden ve ödüllü projesi olan Alo Evlat Hattı ekibi Kurban Bayramı’nda ilçe büyüklerini unutmadı. Alo Evlat Hattı ekibi Kartepe’deki ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların mutluluklarına vesile olmaya devam ediyor. Alo Evlat Hattı ekibi Kartepeli hemşehrilerinin iyi günde kötü günde yanlarında olarak bir evlattan istenebilecek temel ihtiyaçların karşılanması için, bedelsiz ve 7 gün hizmet veriyor. 

50 HANEYE ZİYARET
Kurban Bayramı münasebetiyle Kartepe Alo Evlat Hattı ekibi 50 hanede yaşayan ilçe büyüklerini ziyaretlerinde bayramlarını tebrik edip Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in selamını ileterek, bayram çikolatalarını hediye ettiler. Yılın en önemli, özel günleri olan bayramlarda kapılarının çalmasını hasretle bekleyen Kartepeli büyükler, çalan kapının ardından Alo Evlat Hattı ekibini gördüklerinde tarifsiz bir mutluluk yaşadılar. Gönül dolusu dua ve teşekkürlerini dile getiren büyükler, “Bayram Günü bizleri unutmayan, kapımızı çaldıran, yüzümüzü güldüren başkanımızdan Allah razı olsun, başımızdan eksik etmesinler” dediler.  


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KARTEPE’DE BÜYÜK OLMAK AYRICALIK

KARTEPE’DE BÜYÜK OLMAK AYRICALIK