22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,639 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

KARTEPE BELEDİYESİ HİZMET BİNASI SONA YAKLAŞTI

KARTEPE BELEDİYESİ HİZMET BİNASI SONA YAKLAŞTI

2016 Ağustos ayında temeli atılan Kartepe Belediyesi yeni hizmet binası inşaatında sona yaklaşıldı. Yapılan çalışmaları Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yerinde inceledi.

22 Ağustos 2017 Salı 06:24 Kent Haberleri
Kartepe Belediyesi’nin yeni hizmet binası inşaatında sona gelindi. Yeni hizmet binası bittiğinde 3 blok toplam 11 bin 324 metrekarelik alanda ilçe halkına hizmet verecek. İlçeye değer katan projeler arasında yer alan ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilecek Kartepe Kent Merkezi Projesi kapsamında belediye hizmet binasının da 2018 yılında hizmete geçmesi planlanıyor. 

ÜZÜLMEZ YAKINDAN TAKİP EDİYOR
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yakından takip ettiği yeni hizmet binasının tabanı 2 bin 205 metre kare, toplamda 11 bin 324 metre kare olacak. Toplamda 104 odanın yer aldığı binada bodrum + 4 kat olarak hizmet verecek. Belediye hizmet binası içerisinde bütün idari birimler yer alacak. Kapalı otopark, yemekhane, meclis grup odaları, 150 kişilik meclis salonu, iki adet ibadethane de bulunacak.  

DİZAYN EDİYORUZ
Sık sık inşaat alanında incelemelerde bulunan ve en ince detaylar ile ilgilenen Başkan Üzülmez “Kartepemiz sürekli değişen ve gelişen bir dönüşüm içerisinde. Bu değişime ayak uydurmak için hizmet binamızı da gelişen teknolojinin fonksiyonelliği ile dizayn ediyoruz. Amacımız hemşehrilerimize en hızlı, doğru ve verimli hizmet üretebilmektir” dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Memura yapılacak zam oranı belli oldu

Memura yapılacak zam oranı belli oldu