22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,649 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KARTEPE BAYRAMA HAZIRLANIYOR

KARTEPE BAYRAMA HAZIRLANIYOR

Kartepe Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı münasebetiyle ilçeyi bayrama hazırlıyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bayram öncesi mahalle bazlı iş programı çerçevesinde yoğun bir çalışma içerisine girdi.

23 Ağustos 2017 Çarşamba 06:15 Kent Haberleri
HIZ VERİLDİ
Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde parke ile kaplı yollarda bakım ve onarım çalışmalarını Kurban Bayramı öncesinde hız verdi. Belirlenen iş programı doğrultusunda ekipler bu hafta Uzuntarla, Çepni ve Dumlupınar Mahallelerinde bozulan satıhlarda parke tamiratları yaparak yolları iyileştiriyor.

BAKIMLAR YAPILIYOR
Yol bakım ve onarım ekipleri ilçe genelindeki yollardaki iyileştirme çalışmalarının bir ayağını da Dumlupınar Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Ekipler mahalle genelinde bozulan güzergahlarda yolların iyileştirme çalışmaları kapsamında bozulan parkeleri yenileyerek tamir ve bakımlarını yapıyor. Çepni Mahallesinde parke serim çalışması yapan ekipler Uzuntarla Mahallesi’nde de kabristanlık çevresinde parke kaldırım yapımı ile mezarlık içinde parke yolları vatandaşların hizmetine sundu.

MEMNUNİYETİ ARTTIRMAK
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kartepemizde ilçesinde mevsimsel etkiler ve alt yapı geçişi sonrası bozulan güzergahlarda üst yapı iyileştirme düzenlemelerini geniş bir yelpazede gerçekleştiriyoruz. Asfalt ve parke yollarda hızlık ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Üst yapı çalışmaları karşısında halkın memnuniyetini artırmak için yoğun bir iş programının startını verdik. Çalışmalarımızı bayrama kadar ilçe geneline yaydık. Düzenlemeler sırasında halkımızın gösterdiği anlayış ve sabır için herkese teşekkür ederim” dedi. Bozulan güzergahlarda yaşanan sıkıntıları parke tamiratları ile çözen belediye ekipleri belirlenen iş programı çerçevesinde bayrama kadar ring halinde yolları taramaya devam edecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

UNUTULMUŞ DEĞERLER FESTİVALİ AVRUPA’YA TAŞINIYOR

UNUTULMUŞ DEĞERLER FESTİVALİ AVRUPA’YA TAŞINIYOR