18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KAR-MEK’TEN BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E ZİYARET

KAR-MEK’TEN BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E ZİYARET

Kartepe Belediyesi meslek edindirme kursu hocaları Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’ e anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sonunda KAR-MEK kursları hocaları tarafından desteklerinden dolayı Başkan Üzülmez’e hediye takdim edildi.

20 Temmuz 2017 Perşembe 10:51 Kent Haberleri
Özellikle kadın-çocuk-yaşlı-genç ve engelli bireylere yönelik yaptığı çalışmalar ve sosyal belediyecilik uygulamaları ile farkındalık yaratan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e desteklerinden dolayı Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’nın (KAR-MEK) eğitmenleri ziyaret ettiler. Ziyarette KAR-MEK eğitmenleri verdiği destekten dolayı Başkan Üzülmez’e teşekkürlerini ilettiler.  

PLANLAMA YAPILDI
Başkan Üzülmez ile bir araya gelen eğitmenler, istişare yapma fırsatı bularak, önümüzdeki eğitim ve öğretim yılını da planladılar. Bu bağlamda yeni eğitim-öğretim döneminde birçok yeniliklerin olacağı, farklı bölümlerin açılacağı ve farkındalık programlarının devam edeceği müjdesi verildi. KAR-MEK eğitmenleri Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ederek hediye verdiler.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KADINLAR KULÜBÜNDEN BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E HEDİYE

KADINLAR KULÜBÜNDEN BAŞKAN ÜZÜLMEZ’E HEDİYE