21 Kasım 2017 Salı

  • 3,963 TL
  • 4,655 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

KANDIRA’YA YENİ YOL ÇİZGİLERİ

Kandıra’ya yeni yol çizgileri

Büyükşehir, Kandıra’da yol çizgileri yenileme çalışması yaptı

04 Eylül 2017 Pazartesi 10:44 Kent Haberleri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi ekiplerince Kandıra’nın mahallelerinde yol yapım sonrası, yeni yol çizgileri ve var olan çizgilerin yenilenmesi çalışmaları gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen çalışmaları kapsamında Bozburun, Mancarlar, Hacılar, Davutlar, Deliveli, Arıklar, Işıklar, Nasuhlar, Bulduk, Karlı mahalleleri yolları beton yol olarak yapıldı. Ayrıca Kandıra İzmit Caddesi ise asfalt yol olarak yapılacak.    
 
SOĞUK BETON YOL ÇİZGİLERİ
Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kandıra yol çizgi çalışmaları kapsamında Bozburun, Mancarlar, Hacılar, Davutlar, Deliveli, Arıklar, Işıklar, Nasuhlar, Bulduk, Karlı mahalleleri yolları beton yol olarak yapıldı. Beton yola uygun olarak üretilen, 7 bin metrekare soğuk yol çizgi boyası Kandıra mahalleri beton yollarında kullanıldı.   
 
ASFALT YOLA TERMOPLASTİK ÇİZGİLER
İzmit Kandıra Caddesi’nde 3 bin 600 metre yol asfalt olarak yapılacak. Söz konusu olan bu yol bitiminden sonra bin altı yüz metrekare termoplastik boya kullanılarak yol çizgisi çalışmaları gerçekleştirilecek.
 
TABELA YENİLEME VE BİSİKLET YOLU
Yol yapım ve çizgileme çalışmaları dışında, birçok mevkide tabela yenileme çalışması gerçekleştirilecek. Ayrıca İzmit Kandıra Caddesi’nde 4 bin 500 metrekare ve bir buçuk metre genişliğinde, mavi renk bisiklet yolu yapılacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’in kültür gezilerine yoğun ilgi

Büyükşehir’in kültür gezilerine yoğun ilgi