21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,635 TL
  • 162,29 TL
  • 104.712
KOCAELİ 28°

İZMİT’İN BÜTÜN YOLLARI DEĞİŞİYOR

İzmit’in bütün yolları değişiyor

İzmit Şehir İçi Trafik Dolaşım Planı kapsamında yarın (Pazartesi) İzmit’in trafik akışı neredeyse tüm önemli bölgelerde değişiklik yaşanacak. Bildiğiniz güzergahların çoğu ters yöne akacak.

11 Haziran 2017 Pazar 18:29 Kent Haberleri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın geçtiğimiz günlerde Kocaeli’ye İzmit Şehir İçi Trafik Dolaşım Planı ile ilgili bilgiler aktardı. Aktardığı plana göre Cumhuriyet Caddesi, Hürriyet Caddesi, Belsa, Devlet Hastanesi, Santral Kavşağı ve Perşembe pazarı noktasında yaşanan trafik sıkıntısına çözüm aranacak. 

Düzenlemeye göre Leyla Atakan çift yönlü bir caddeyken şimdi sadece güneyden kuzeye hareket eden bir cadde olacak. İnönü Caddesi Baç Kavşağından Cumhuriyet Parkına kadar tek yönlü olacak. İnönü Caddesi Baç Kavşağından hastaneye doğru tekrar çift yön olacak, Alemdar Caddesinde ise trafik aşağıya akacak. 

Hürriyet Caddesi doğu batı istikametinde akacak. Sanat okulunun bulunduğu yerde bir U dönüşü verildi. Aynı zamanda Dünya Göz Hastanesi’nin yanında da U dönüşü var. Hürriyet ve Cumhuriyet Caddesinin üzerinde U dönüşü yapıldı. Hürriyet Caddesi’nden gelen bir araç bu dönüşten Cumhuriyet Caddesine geçebilecek. 

Gazenfer Bilge Bulvarından aşağı inen bir araç Yahya Kaptan’a doğru gitmek için Sanat Okulu’nun önünde yapılan U dönüşünü kullanacak. Gölcük bölgesinden gelen bir araç ise kent merkezine girmek için Dünya Göz hastanesinin önündeki U dönüşünü kullanacak. 

Cumhuriyet Caddesinden gelen ve Perşembe Pazarı tarafına doğru ilerleyen bir araç, Fevziye Camiinin yanından aşağı inerek Kuzey Yan yola girebilir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Öfkeli akrabalar evi kurşun yağmuruna tuttu

Öfkeli akrabalar evi kurşun yağmuruna tuttu