20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,866 TL
  • 4,538 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İZMİT ZABITASI BAYRAMA HAZIR

İZMİT ZABITASI BAYRAMA HAZIR

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı süresince 7 gün 24 saat görevinin başında olacak.

24 Ağustos 2017 Perşembe 11:11 Kent Haberleri
Zabıta ekipleri, bayram öncesi özellikle arife günü kent merkezindeki denetimlerini daha da yoğunlaştıracak. Temizlik İşleri, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlükleriyle koordineli çalışacak olan ekipler, oluşabilecek olumsuzluklara anında müdahale edecek.

7/24 DENETİM

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’nda da 7/24 kontrol gerçekleştirecek olan zabıta ekipleri, kurbanlık hayvan satıcıları ile İzmitli vatandaşların en rahat, en hijyenik ortamda alışveriş yapmasını sağlayacak. Yetkililer, vatandaşların kurbanlık hayvanlarını toplu kesim yerlerinde kesmesi gerektiği konusunda da uyararak “Kurban Komisyonu tarafından belirlenen kesim alanları dışındaki alanlarda kaçak kesim yapanlara göz açtırılmayacak.

DOĞAN’DAN KESİN TALİMAT

Kurbanlık hayvan kesimine tahsis edilen yerler dışında hayvan kesen veya kesilen hayvan atıklarını sokağa veya kamuya atan şahıslarla ilgili Kabahatler Kanunu uyarınca gerekli yasal işlemin uygulanacak. Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın vatandaşın sağlığını tehlikeye atan, şehrimize yakışmayan görüntülere sebep olan hiçbir şeye izin verilmeyecek şeklinde kesin talimatı bulunmaktadır. Vatandaşlarımızın konuyla alakalı gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz” dediler.

Zabıta yetkilileri, belirtilen hususlarla ilgili şikâyeti olan vatandaşların 318 00 20 numaralı telefonlarına ulaşarak şikâyetlerini bildirebileceklerini duyurdular.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vgebv

24 Ağustos 2017 Perşembe 16:30

Bu arkadaşlar mı düzen sağlayacaklar mış ? görürüz bayram sabahı yenidoğan da atılan silahları susturmalarını. dünya kadar şikayet edilmesine rağmen düğünlerin seslerini bile kıstırmayı başaramayanlara fazla güvenmemek lazımç

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Büyükşehirli Bilal, Geleneksel Okçulukta üçüncü oldu

Büyükşehirli Bilal, Geleneksel Okçulukta üçüncü oldu