19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İZAYDAŞ, ÇED HEYETİNİ AĞIRLADI

İZAYDAŞ, ÇED heyetini ağırladı

Çevre ve Şehircilik Genel Müdürlüğü’nden gelen heyet İZAYDAŞ atık yönetimi faaliyetlerini inceledi

15 Temmuz 2017 Cumartesi 14:54 Kent Haberleri
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nden 15 kişilik uzman heyet İZAYDAŞ’ı ziyaret etti. AB projesi kapsamında gerçekleşen ziyarette uzmanlar, İZAYDAŞ’ın profesyonel atık yönetimi faaliyetlerini inceledi, yetkililerden bilgi aldı.
 
TEKNİK YARDIM PROJESİ
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ÇED alanında kapasitenin güçlendirilmesi için teknik yardım projesi kapsamında düzenlenen ziyaret programına, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ev sahipliği yaparken, Endüstriyel Yatırımlar ÇED Dairesi Başkanı Cihan Tatar, Sanayi Yatırımları Şube Müdürü Bengü Solguntekin ve beraberinde 13 uzman katıldı. Genel Müdür Yardımcısı İsmail Uludağ, Depolama Alanları Müdürü Mahmut Kıldize’nin de hazır bulunduğu programın devamına, Kocaeli İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Mehmet Ersan Aytaç ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Kemal Altunel de eşlik etti.
 
SUNUM VE TEKNİK GEZİ
İZAYDAŞ tanıtım filminin izlenmesiyle başlayan program, Çevre Yönetim Sistemleri Sorumlusu Aysun Saraç’ın sunumuyla devam etti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan uzman heyet için Yakma Tesisi Müdürü Şahan Dede’nin eşliğinde düzenlenen teknik gezide depolama alanları, LFG tesisi ve yakma tesisi, tıbbi atık strelizasyon tesisi, biyogaz tesisi incelendi. Kontrol odası ünitesinde ise Atık Besleme ve Gaz Temizleme Sorumlusu Gülay İnoğlu, tesisin çalışma prensibini scada sistemi üzerinde uzman heyete anlattı.
 
PROGRAM SEKAPARK’TA SONA ERDİ
Endüstriyel Yatırımlar ÇED Dairesi Başkanı Cihan Tatar, Genel Müdür Saraç’a teşekkür ederek İZAYDAŞ’ın faaliyetleri ve örnek uygulamaları bakımından projelerine önemli katkı sağlayacağını kaydederek “ÇED uygulanacak projelerde standartlarımızın geliştirilmesi için örnek alınmasına karar verilecek uygulamalar ile ilgili yasal düzenlemeler için çalışıyoruz” diye konuştu. Programın sonunda Sekapark’ı da gezen uzman heyet, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

İzmitli-2

15 Temmuz 2017 Cumartesi 19:54

yerleştirilmiş.Bu fetö çetesi,fetöcü diye CHP'li olan personelin işten atılmasını sağlamışlar,anlayacağınız kendilerine kurban bulmuşlar,üstelik bu çalışanları tazminatsız terör suçlaması yaparak işten atılmalarına sebep olmuşlar.İZAYDAŞ'ın kripto fetöcülerinden Ali DOĞAN'ın tamamen deşifre olmasından dolayı tazminat ve haklarını vererek işten ayrılmasını sağlamışlar.Referans vererek başka bir firmada yine yönetici olarak işe başlatmışlar.Anlayacağınız gerçek fetöcüler halen İZAYDAŞ'taymış.

İzmitli-1

15 Temmuz 2017 Cumartesi 19:54

İZAYDAŞ Paralel yapının elinde! AKP döneminde işe girmiş Recep Bilal ŞENGÜN'dönemi sonrası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ'ın mevcut yönetimi fetö çetesinin elemanlarıymış.ŞENGÜN'dönemi sonrasında kurumu tamamen ele geçirmişler.Fetö dersanelerine gidip,Üniversitesinden diploma alanlar varmış.Bu fetö çetesi elemanları en üst yöneticisinden,en alt kademeye kadar kurumu ele geçirmişler.Finansal,Satınalma,İhaleler,İnsan kaynakları,Teknik bölümlere fetöcü çete elemanları yerleş-

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Cengiz Sarıbay darbenin her türlüsüne karşıyız

Cengiz Sarıbay darbenin her türlüsüne karşıyız