19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İMO KOCAELİ’DE NETCAD YOL PROJELENDİRME KURSU

İMO Kocaeli’de Netcad Yol Projelendirme Kursu

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından 17-18-19 Şubat 2017 tarihinde oda üyelerine yönelik “Netcad Temel Eğitimi / Anamodül & Netsurf Sertifikalı Eğitim” konulu kurs düzenledi.

20 Şubat 2017 Pazartesi 11:36 Kent Haberleri

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Eğitim Salonunda düzenlenen, toplam 18 saat devam eden ve inşaat mühendislerinin katıldığı kursun sunumunu Netcad Eğitmeni Harita Mühendisi Emre Davut verdi. Davut kurs süresince; projeye giriş ve kavramlar, proje hazırlık işlemleri, raster işlemleri, şablon proje işlemleri, proje veri üretimi işlemleri, akıllı nesnelerin kullanımı, proje düzenleme işlemleri, referans işlemleri, proje iş akış modeli oluşturma, arazi modeli işlemleri, enkesit ve hacim işlemleri, paftalama, lejand ve çıktı işlemleri ve üretilen projelerin Google Earth`e aktarılması konularında katılımcılara geniş bilgiler verdi.

 

Davut ayrıca yaptığı açıklamada, “Kullanıcı bu eğitimi tamamladığında temel harita, projeksiyon ve veri yapıları konusunda bilgi sahibi olabilecek ve oluşturulan projeleri otomatik olarak paftalayabilecek çıktılarını alabilecek, projeleri Google Earth’e aktarabilecek, Google Earth’den de projelerine veri alabilecekler.”  Dedi. Uygulamalı olarak verilen eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kaçak yapıya 326 bin TL ceza

Kaçak yapıya 326 bin TL ceza