23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,919 TL
  • 4,635 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

GÜVENLİKÇİLERDEN DARBE İDDİALARINA SERT TEPKİ

Güvenlikçilerden darbe iddialarına sert tepki

Güvenlik-İş Sendikası Kocaeli Temsilcilisi Muhammet Ali Tatlıgül gerçekleştirdiği açıklamada son günlerde kamuoyunda yer alan özel güvenlikçiler darbe yapacak haberlerine tepki gösterdi.

03 Ekim 2016 Pazartesi 17:24 Kent Haberleri

Güvenlik-İş Sendikası Kocaeli Temsilcisi Muhammet Ali Tatlıgül ve sendika üyeleri gerçekleştirdikleri basın açıklamasında son günlerde ulusal haber sitelerinde dolaşan ‘ Özel Güvenlikçiler Darbe mi yapacak ‘ haberlerine sert bir şekilde tepki gösterdi. Tatlıgül yaptığı açıklamada,“Bizler FETÖ’cü değiliz. Devletimizin ve milletimizin emrindeyiz” dedi.


MÜFTERİDİR

Tatlıgül “320 Bin kişilik gücümüz ile Yunan ordusundan büyük olduğumuz doğrudur fakat; özel güvenlik görevlileri Yunan vatandaşı değil, Türk vatandaşıdır. Ne Türk halkına silah doğrultacak ne de Devletine karşı çıkacak hainlerden değildir..! Bazı yazılı ve görsel basın organlarında çıkan haberlerde özel güvenlik görevlilerinin yeni bir kalkışma yapacağı, ellerindeki silahları Türk milletine doğrultacağı, Gizli Tehlike olarak adlandırılması, Paralel Ordu ve Korkulan tehlike gibi kesin bir dille yazılmıştır. Bu iddiaları ispatlamayanlar müfteridir” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Olağanüstü hal 3 ay uzatıldı

Olağanüstü hal 3 ay uzatıldı