19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GÜLCAN NAKİPOĞLU İLK KİTABINI TANITTI

Gülcan Nakipoğlu ilk kitabını tanıttı

Biyolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı Gülcan Nakipoğlu, Lobby House Cafe Restoran’da düzenlenen tanıtım programı ile ilk kitabı olan “Sil Baştan” ı İzmitlilere tanıttı.

26 Aralık 2016 Pazartesi 16:35 Kent Haberleri

İstanbul Üniversitesi ve Amerika’da İşletme Yüksek Lisansını tamamlayarak Harvard Üniversitesinde görev alan, Boston’da öğrenciliği sırasında edindiği hayat tecrübelerini biriktiren, insan sağlığına hizmet etmek için verdiği seminer ve eğitimleri topluma aktarmak için kitaplaştıran iletişim koçu, NLP Uzmanı ve Biyolog Gülcan Nakipoğlu İzmit Baltürk Otel altında bulunan Lobby House Restoran’da çıkardığı ilk kitabını İzmitlilere tanıttı. Gerçekleşen organizasyona İzmitlilerin ilgisi yoğun oldu. Programa, tanıtım sponsorlarından Lobby House Restoran sahiplerinden Kübra Karaalp ve Akmis VİP Müdürü Sercan Kahya’nın yanı sıra İzmitliler katıldı. 


ÖNCE SUNUM YAPTI
Yazar Gülcan Nakipoğlu kitabın tanıtımından önce programa katılan konuklara iletişim ile ilgili seminer verdi. Gerçekleşen seminerde konuklara iletişimin önemini aktaran Nakipoğlu, sağlıklı iletişim ile ilgili tecrübelerini ve püf noktaları konuklara anlattı. Lobby House ve Akmis Grup’a tanıtım sponsorluğu için teşekkür eden Nakipoğlu, program sonunda kitaplarını konuklara imzaladı. Nakipoğlu, program sonunda İzmitlilerin kitap okuma alışkanlığının çok fazla olduğunu söyledi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli Trabzonlular Derneğinde deprem!

Kocaeli Trabzonlular Derneğinde deprem!