20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,895 TL
  • 4,594 TL
  • 161,58 TL
  • 106.126
KOCAELİ 28°

GIDA TOPTANCILAR SİTESİ’NDE YENİ DÜZENLEME

Gıda Toptancılar Sitesi’nde yeni düzenleme

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 42 Evler’de yer alan Gıda Toptancılar Sitesi’nin yollarını yeniledi.

24 Temmuz 2017 Pazartesi 14:21 Kent Haberleri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki yolları yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ulaşım Daire Başkanlığı ekipleri, yıpranan yolları elden geçirerek ulaşıma uygun hale getiriyor. Bu kapsamda 42 Evler Mahallesi’nde yer alan Gıda Toptancılar Sitesi’nin yolları yenilendi.
 
ARA YOLLAR YENİLENDİ
Yosun Sokak üzerinde yer alan doğu kısımdaki Gıda Toptancılar Sitesi’nin içindeki yaklaşık 300 metrelik yol bölümü asfaltlanarak yenilendi. Toptancılar Sitesi esnafları yolun araçların yoğun kullanımı nedeniyle bozulduğunu, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin de sorunlarına çare olduğunu ifade etti. Toptancılar esnafı, yollarının asfalt ile kaplanarak vatandaşlara hizmetlerini daha elverişli şekilde yürüttüklerinin altını çizdi.
 
BİN 400 TON SICAK ASFALT
42 Evler Mahallesi’nde yer alan Gıda Toptancılar Sitesi’nde hayata geçirilen asfaltlama çalışmasında bin 440 ton sıcak asfalt kullanıldı. Hasar görmüş yolların asfaltlanması ile esnaf rahat bir nefes aldı Öte yandan Gıda Toptancılar Sitesi’nin batıda yer alan diğer bölümünün yolları da önümüzdeki günlerde asfaltlanacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Erol Kıymaz bıçak altına yattı

Erol Kıymaz bıçak altına yattı