19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GENÇ MÜSİAD ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Genç MÜSİAD çocukları sevindirdi

- GENÇ MÜSİAD Gebze'nin 'Bu Yaz Camide' isimli projesi kapsamında Mustafa Paşa Camii öğrencileri ödül olarak Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'ne götürüldü. Çocuklar hayvanat bahçesinde eğlenceli anlar yaşadı.

16 Ağustos 2017 Çarşamba 13:46 Kent Haberleri
Genç MÜSİAD Gebze'nin çocukları camilere teşvik etmek amacıyla düzenlediği 'Bu Yaz Camide' projesi kapsamında ödül olarak öğrenciler Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'ne götürüldü. Çocuklar hayvanat bahçesini gezerek, hayvanlar hakkında bilgiler edinirken, eğlenceli anlar yaşadı. Genç MÜSİAD Gebze Başkanı Enes Malkoç, "Dönem başında başladığımız proje kapsamında çocuklar ile elimizden geldiği kadar ilgilenmeye çalıştık. Yaptık bitti demek yerine ikramlar yaparak tanıştık ve akabinde ödül olarak hayvanat bahçesini düşündük. Gençler hem öğrendi, hem de eğlendi. İstediğimiz zaten tam olarak buydu" dedi.ÖDÜLLENDİRME BİTMEDİ

Ödüllendirmenin henüz bitmediğine değinen Malkoç, "Camiye kursa gelen 300'e yakın erkek 250'ye yakın kız öğrenci vardı. Bu öğrencilerin de haliyle Kur'an-ı Kerim ihtiyacı oluyormuş. Hocalarımız ile istişare ederek öğrencilerimizin bu ihtiyacını karşılama kararı aldık. Önümüzde ki günlerde Kur'an-ı Kerim'leri de teslim edeceğiz" diye konuştu.Projeyi her sene yapmak istediklerini belirten Malkoç, şöyle konuştu:

"Güzel şeyler süreklilik kazanması halinde çok daha güzel oluyor. Daha önce de yapmış olduğumuz bu projeyi önümüzde ki yıllarda da yapmayı planlıyoruz. Önümüzde ki sene inşallah cami sayısını yükseltiriz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Enkazdan çıktı, rekora koştu..

Enkazdan çıktı, rekora koştu..