21 Ekim 2017 Cumartesi

  • 3,670 TL
  • 4,327 TL
  • 151,76 TL
  • 108.489
KOCAELİ 28°

DOKTOR BAŞKANDAN HASTANE ZİYARETİ

DOKTOR BAŞKANDAN HASTANE ZİYARETİ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, SEKA Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet veren Semt Polikliniğini ziyaret etti.Başkan Doğan, ziyarette hastane çalışanlarına kolaylıklar, hasta ve yakınlarına da geçmiş olsun dileğinde bulundu. Türkiye’nin ilk çocuk doktoru Belediye Başkanı olan Doğan, vatandaşlarla sohbet ederek onların istek ve şikayetlerini de dinledi.

11 Ağustos 2017 Cuma 09:50 Kent Haberleri
EN MODERN HASTANELER
 
Bir süre önce yapılan yenileme çalışmalarıyla SEKA Semt Polikliniğinin son derece modern ve daha kullanışlı bir hale geldiğini belirten Başkan Doğan “   şehrimiz ve ülkemiz sağlık sektöründe çağ atladı.   Artık Türkiye’nin en modern devlet hastaneleri ve özel hastanelerine sahibiz. İlimiz, tüm Türkiye’den hatta yurtdışından hastaların tedavi için geldikleri bir sağlık merkezi haline geldi. Özellikle Cephanelik bölgesinde yapımı süren şehir hastanesiyle Kocaeli devlet Hastanesi ek binasının bitmesiyle sağlıktaki hizmet etme gücümüz çok daha fazla olacak, sağlık turizmi çok daha fazla konuşulacak ve gelişecektir. Doktorluk yaptığım yıllardaki sağlık imkânlarını şimdikilerle kıyas bile etmek istemiyorum. 
 
GECE YARISINDAN GİRİLEN KUYRUKLAR TARİH OLDU
 
O dönemlerde değil böyle son teknolojiyle yapılan modern hastanelerde sağlık hizmetleri almayı, vatandaşlarımız prefabrik hastanelerde tedavi görmeye çalışıyorlardı. En hayati sağlık müdahaleleri ve aşıları dahi yapılamaz haldeydi.  Muayene sırası alabilmek için vatandaşlarımız bir gece önceden sıraya girmek ve hastanede sabahlamak zorunda kalıyordu.  Şimdi ise vatandaşlarımız evlerinden çıkmadan telefon ve bilgisayar aracığıyla muayene sıralarını alabiliyorlar. Sağlık sektöründe görev yapmış bu sıçramada emeği olan biri olarak bugün gelinen nokta benim için ayrı bir anlam taşıyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DEPREM MÜZESİNDE HUMMALI ÇALIŞMA

DEPREM MÜZESİNDE HUMMALI ÇALIŞMA