21 Kasım 2017 Salı

  • 3,963 TL
  • 4,655 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

DOĞAN’DAN PERSONEL ÇOCUKLARINA KAMP

DOĞAN’DAN PERSONEL ÇOCUKLARINA KAMP

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, belediye personelinin çocuklarını Kandıra Sarısu Gençlik Kampı’na gönderiyor.

19 Ağustos 2017 Cumartesi 07:28 Kent Haberleri
İzmit Belediyesi'nin Kandıra Sarısu Gençlik Kampı sayesinde gençler hem tatil yapıyor hem de gönüllerince eğlenme imkanı buluyor. İzmit Belediyesi’nin ücretsiz olarak hizmet verdiği Sarısu Kampın’dan İzmit Belediyesi personel çocukları da yararlanıyor. Çocukların bol bol eğlenme ve çeşitli sosyal etkinliklere katılma imkanı bulacağı kampa ilk grubun 20-23 Ağustos, ikinci grubun ise 24-27 Ağustos tarihleri arasında gideceğinin bilgisi verildi. 

UZMANLARCA EĞİTİM

İzmit Belediyesi Sarısu Gençlik Kampı, yaz sezonunda sosyal ve sportif faaliyetlerle 12-18 yaş arası öğrencilere hizmet veriyor. Hafta içi ve hafta sonu gruplar halinde aynı anda 72 kişinin kalabildiği kampta 3 öğün yemek de veriliyor. Deniz, kum ve doğayla baş başa kalınan kampta uzman eğitmenlerce yüzme, masa tenisi, satranç, deniz bisikleti, doğa yürüyüşleri, bisiklet gezileri ve kano gibi birçok etkinliğin eğitimi de veriliyor.

HEM EĞLENİP, HEM DE KAYNAŞACAKLAR 

Kampa katılacak olmalarından dolayı çocuklarının büyük mutluluk ve heyecan içerisinde olduğunu belirten belediye personelleri, “  bu kamp sayesinde çocuklarımız hem   keyifli zaman geçirecek hem de birbirleriyle kaynaşma şansı bulacaklar” diyerek çocuklarına  bu imkanı  sağladığı için  Başkan Doğan’a teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DOĞAN, HAYATIN HER ALANINA DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ

DOĞAN, HAYATIN HER ALANINA DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ