18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

DOĞAN’A TRAVNİK’TE COŞKULU KARŞILAMA

DOĞAN’A TRAVNİK’TE COŞKULU KARŞILAMA

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi tarafından Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yaptırılan 15 Temmuz Özgürlük ve Bağımsızlık Parkı’nın açılışını gerçekleştirmek üzere Travnik’e gitti. Başkan Doğan, Travnik’te büyük bir coşkuyla karşılandı

05 Ağustos 2017 Cumartesi 15:18 Kent Haberleri
Travnik’te kalabalık bir grup  tarafından karşılanan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, sonrasında İzmit heyeti ile bir araya gelerek, Travnik Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyarette, KOTO Başkanı Necmi Bulut, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, TÜGVA Kocaeli Temsilcisi Yusuf Yazıcı, Meclis Üyeleri ve muhtarlar yer aldı.  Travnik Belediye Başkanı  Admir Hadziemric, burada yaptığı konuşmasında İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve ekibine teşekkür ederek, Türk halkı  ile eskiye dayanan bir dostlukları olduğunu belirtti ve Travnik hakkında bilgi verdi. 

TRAVNİK BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ
 
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da desteklerinin süreceğinin altını çizerek, “Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz. İzmit’ten sevgi getirdik. Bu topraklar bizim için çok önemli ve değerli ve bu topraklarda yaşayan sizler, kardeşlerimiz de çok önemli ve değerlisiniz. Özellikle Travnik tarih boyunca, Osmanlı İmparatorluğu’nda da ön plana çıkmış bir şehir. Travnik önemli bir tarihi geçmişe sahip bir şehir” dedi. Konuşmaların ardından İzmit Belediyesi ile Travnik Belediyesi arasında kardeş belediye anlaşması imzalandı. İmzaların atılmasının ardından karşılıklı hediye takdimi yapıldı.
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sarıbay; 'Bu tavrın son bulması temennimiz değil, zorunluluktur'

Sarıbay; 'Bu tavrın son bulması temennimiz değil, zorunluluktur'