24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,926 TL
  • 4,653 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

DOĞAN VE YAMAN EVET TURUNDA

DOĞAN VE YAMAN EVET TURUNDA

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte, kenti karış karış dolaşarak vatandaşlara 16 Nisan’daki referandumda neden evet denilmesi gerektiğini anlatıyor.

04 Nisan 2017 Salı 11:31 Kent Haberleri

Bekirpaşa ve  Yeşilova’da adım atmadık cadde ve sokak bırakmayan Başkan Doğan ve milletvekili Yaman’a belediye meclis üyeleri Cemil Kanpara ile Ersin Alpaslan da eşlik etti.

 

 PRANGALARDAN KURTULACAĞIZ 

Doğan ve Yaman,  Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ülkemiz için önemine vurgu yaparak vatandaşlardan referandumda evet demelerini istediler. Vatandaşlara bu sistemle birlikte ülkede neler değişeceğini anlatan Başkan Doğan “ 16 Nisan’da sandıklardan çıkacak evet oylarıyla ülkemiz, ayaklarındaki prangalardan kurtulacak, daha güçlü, daha zengin, daha demokratik bir ülke hedefine koşarak ilerleyecek” dedi.

 

15 YILDA HER ALANDA ÇAĞ ATLADIK 

  
Vatandaşlarla tek tek sohbet ederek son 15 yılda ülkenin geldiği noktaya değinen Başkan Doğan, “ Ak Parti hükümetiyle ülkemiz, sağlıktan eğitime, ekonomiden ulaşıma her alanda çağ atlamıştır. Artık Türkiye, dünyanın en geniş, en uzun yollarını, tünellerini,  en büyük havaalanlarını yapan  bir  ülke oldu. Ülkemizin önlenemez yükselişinden rahatsız olan Avrupa,  bu sistemin kabul edilmemesi için açık açık propaganda yürütüyor. Tarihten buyana ülkemizi topla, tüfekle yenemeyeceğini, bizi bölüp, birebirimize düşüremeyeceğini bilen düşmanlarımız, oyunlarla, çirkin yöntemlerle üzerimize geliyorlar.

 

HALKIMIZ, ÜLKESİ İÇİN DOĞRU OLANI BİLİR 

Düşmanlarımızın çemberinde sadece ülkesinin değil, dünyadaki tüm mazlumların savunucusu ve koruyucu olan ülkemizi, daha da güçlendirecek olan bu sistemi kabul etmeyenlere lütfen bir bakın.  Bu sistemi kabul etmeniz, 16 Nisanda sandıkta evet demeniz için buna bakmanız yeterli.  Bizim milletimiz her zaman doğrunun,  milletini düşünenin yanında olmuştur. 16 Nisanda da yine ülkesi için en doğru kararı verecek ve sandıklardan evet çıkaracaktır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Nefes Kredisi kullanacakların dikkatine; Masraflar düşürüldü

Nefes Kredisi kullanacakların dikkatine; Masraflar düşürüldü