22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,969 TL
  • 4,666 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

DOĞAN, İZMİT’E SANAT ÇOK YAKIŞIYOR

DOĞAN,  İZMİT’E SANAT ÇOK YAKIŞIYOR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cumhuriyet Parkı yanında bulunan Nill Sanat Merkezini ziyaret etti.

13 Haziran 2017 Salı 10:28 Kent Haberleri

Nill Sanat Merkezi Kurucusu Pınar Kural Çelebioğlu ve kurummüdürü Pelin Yaveler tarafından karşılanan Başkan Doğan,  merkezdeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını ve İzmit’ibir sanat şehri haline getirmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtenBaşkan Doğan “ sanatın insan yaşamındaki rolü büyük. Ülkelerin ve şehirlerinkalkınmasında,  daha mutlu, daha umutlubireylerin var olmasında ve yetişmesinde sanatın varlığı çok önemli.  

 

KURUMLARIMIZIN SAYISI ARTMALI

 

Bizde İzmit’imizin sanat şehri olması vevatandaşlarımızın sanatla yaşaması için elimizden geleni yapıyoruz.  Çünkü İzmit’e sanat çok yakışıyor. İzmit’tedaha dolu dolu sanat olmalı. Bu anlamda yapılan çalışmalar çok önemli.  Sanatın şehrimizde daha hissedilebilir halegelmesi için sanatsal faaliyetler yürüten kurumlarımızın sayısının da artmasıgerekmektir. Sizler de bunu yapıyorsunuz sizleri kutluyoruz. Sanata yönelikçalışmalarınız da her zaman yanınızdayız. Sanatın her dalına eğilmeyeçalışıyoruz. Sanatın ve sanatçının dostuyuz.” dedi.

Nill Sanat Merkezi Kurucusu Pınar Kural Çelebioğlu damerkezlerine yapılan ziyaretten, sanata ve sanatçılara verdiği önem ve desteklerden dolayı  Başkan Doğan’a teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KUMAR OYNATILAN KAHVEHANEYE MÜHÜR

KUMAR OYNATILAN KAHVEHANEYE MÜHÜR