21 Kasım 2017 Salı

  • 3,955 TL
  • 4,643 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

DOĞAN, HAYATIN HER ALANINA DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ

DOĞAN, HAYATIN HER ALANINA DOKUNMAYA ÇALIŞIYORUZ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Akçakent 1 Site Yönetimi Başkanı Güven Percem ve yönetim kurulu üyeleri Nazif Çakır, Tayfun Kırat ve Ali İşbilen’i makamında kabul etti.

19 Ağustos 2017 Cumartesi 07:34 Kent Haberleri
Geçtiğimiz ay yapılan kongrede yeni seçilen yönetimi ile birlikte Başkan Doğan’ı ziyaret eden Güven Perçem ve yönetimi planladıkları projeler hakkında Doğan’a bilgiler verdiler. 

DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Doğan, “Şehrimizdeki yaşam alanlarının her noktasına dokunan bir belediye olmaya çalışıyoruz. Bir yandan temizlik, kaldırım, yol gibi rutin çalışmaları yaparken diğer yandan da  insanların sosyal yaşamına destek vermeye çalışıyor ve bunun için projeler üretiyoruz. Zaman zaman sitelerimiz için de çalışmalar yapıyoruz. İnşallah İzmit’imiz çok daha güzel bir şehir olacak. Sizler de bulunduğunuz bölgelerde kendi alanlarınızla ilgili çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Bütün hedefimiz şehrimizin daha yaşanabilir hale gelmesidir” dedi. 

Akçakent 1 Site Yönetimi Başkanı Güven Percem de, “ belediye başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Şehrimizin daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir olması için elinden geleni yapıyor. Şehrimize ve hayatımıza değer katan çalışmalar için kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz”  şeklinde konuştu. . 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

AKPINAR TOKİ’YE BASKETBOL VE FUTBOL SAHASI

AKPINAR TOKİ’YE BASKETBOL VE FUTBOL SAHASI