18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

DOĞAN, ÇOCUKLARIMIZ EN GÜZELİNİ HAKEDİYOR

DOĞAN, ÇOCUKLARIMIZ EN GÜZELİNİ HAKEDİYOR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, vizyon projeleri arasında yer alan ve yakında hizmete girecek olan aquaparkta incelemelerde bulundu. Belediye meclis üyesi Ersin Alpaslan’ın da yer aldığı inceleme de Başkan Doğan, ilgililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.Tepeköy Mahallesi’nde daha önceden atıl vaziyette bulunan havuzun yeni baştan projelendirilerek 5 milyon 500 bin lira harcanarak yaptırılan aquapark, Kocaeli’de ilk olacak.

23 Temmuz 2017 Pazar 10:28 Kent Haberleri
VAATLERİMİZİ HEP YERİNE GETİRİYORUZ
 
Doğan, “ seçim öncesi vatandaşımıza ne söz verdiysek ve hangi projeyi vaat ettiysek hepsini bir bir yerine getiriyoruz. Seçim vaatlerimiz arasındaki projelerin hemen hemen tamamını henüz görev süremiz dolmamasına rağmen bitirdik ve ya da bitmek üzere. Vaatlerimizi yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz. Aquaparkta bizim özellikle çocuklarımıza söz verdiğimiz vizyon projelerimizdendi. Nüfusu 2 milyona yaklaşan ilimizde aquapark yoktu ve başka illere gidiliyordu. Tepeköy Mahallemizdeki aquapark 12 ay boyunca faaliyette olacak. Projemizde yarı olimpik yüzme havuzda bulunuyor Özellikle yüzmeyi geliştirmek ve sporcu yetiştirmek için burası bulunmaz bir nimet olacak. Ben inanıyorum ki buradan milli yüzücüler yetişecek ve yurt dışında ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandıracak. Biz çocuklarımızı çok seviyoruz. Onlar için ne yapsak azdır. Çocuklarımıza, gençlerimize  yatırımı ülkemizin geleceğine yapılan yatırım olarak görüyoruz. Daha önceden Türkiye’de bir ilçe belediyesi olarak amatör spora en büyük yatırımı yapan belediye olarak Cephanelik Spor Tesissilerini yapmıştık. Şimdi de yine büyük bir yatırım olan ilimizin ilk ve en modern aquaparkını yaptık. Burada insanlarımız hem spor yapacaklar hem de eğlenme imkanı bulacak” şeklinde konuştu.
 
AÇILIR KAPANIR SİSTEM
 
Tepeköy Mahallesi’nde İzmit’e hakim bir noktada 5358 metrekarelik bir alan üzerine yaptırılan aquaparkta üstü açılır kapanır yarı olimpik yüzme havuzu,  soyunma odaları, kafeterya, kaydırak, çocuklar için havuz ve eğlence alanları bulunuyor.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KUŞADASI’NDAKİ İZMİTLİ KIZ KARDEŞİM

KUŞADASI’NDAKİ İZMİTLİ KIZ KARDEŞİM