17 Ekim 2017 Salı

  • 3,662 TL
  • 4,308 TL
  • 152,53 TL
  • 106.739
KOCAELİ 28°

ÇOCUK HAKLARI OKULUNDA TATİL YOK

ÇOCUK HAKLARI OKULUNDA TATİL YOK

İzmit Belediyesi Çocuk Hakları Okulu, yaz döneminde de İzmit ilçe sınırları içerisinde faaliyette bulunan tüm okullara çocuk hakları ve çocuk istismarını önleme ve bilgilendirme eğitimlerini vermeye devam ediyor.

25 Ağustos 2017 Cuma 10:52 Kent Haberleri
Yenişehir Mahallesinde bulunan Çocuk Hakları Okulu yaz dönemi faaliyette bulunan eğitim kurumlarına şiddet, madde bağımlılığı ve çocuk hakları konularında farkındalık yaratmak amacı ile eğitimler vermeye devam ediyor. İyi-kötü dokunuş ve tehlike anında nereye başvurup, kimlerden yardım isteyebilecekleri konusunda çocuklara bilgilendirmelerin yapıldığı Çocuk Hakları Okulunun bu haftaki misafirleri Bilge Baykuş Anaokulu öğrencileri oldu. Eğitim sonunda okulun bahçesindeki park alanında eğlenen miniklere haklarını aileleriyle birlikte de tekrar edebilecekleri çocuk hakları kitapçığı dağıtıldı.

TÜM ÇOCUKLAR FAYDALANSIN İSTİYORUZ

Şehirdeki tüm çocukların bu okuldan faydalanmalarını isteyen yetkililer randevu sistemi ile çalışan Çocuk Hakları Okulunu ziyaret etmek ve eğitimlere katılmak isteyen okulların 331 66 46 numaralı hat ile irtibata geçilebileceğinin bilgisini verdiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gebze’de türkü dolu bir gece

Gebze’de türkü dolu bir gece