22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,639 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

ÇARŞIDA DAĞ GİBİ BİRİKEN ÇÖP İSTEMİYORUM

ÇARŞIDA DAĞ GİBİ BİRİKEN ÇÖP İSTEMİYORUM

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Hüseyin Erol, İzmit Belediyesi’ne kendisine ait sosyal medya hesabından ver yansın etti.

29 Ağustos 2017 Salı 15:41 Kent Haberleri
İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Hüseyin Erol, İzmit Belediyesi’ne kendisine ait sosyal medya hesabından ver yansın etti. ‘Çarşıda dağ gibi biriken çöp istemiyorum’’ ifadesini kullanan Erol, ‘’Şehir merkezinin pırıl pırıl olmasını istiyorum’’ ifadesini kulandı. 
İşte Hüseyin Erol’un paylaştığı yazı
İzmit Belediyesi esnafa müjde vermiş. Bayram dolayısı ile esnaf üç gün dükkanının önüne mal çıkarıp satış yapacakmış. Ben 35 yıllık ticari yaşamım boyunca dükkanımın önüne bir kibrit çöpü çıkarmış adam değilim. Sonra ben işportacı mıyım kardeşim? Devlete ve yerel yönetimlere her türlü vergisini son kuruşuna kadar ödeyen bir çarşı esnafıyım. Benim dükkan önüne mal çıkartmak gibi bir derdim yok ki. Benim başka dertlerim var, bunlara çözüm bulunsun istiyorum. Mesela insanlar kent içine arabaları ile rahatça girsin, otopark yeri bulsun istiyorum. Kent içinde etkinlikler yapılsın, çarşı cazibe merkezi olsun istiyorum. Akşam vakitlerinde çarşının pırıl pırıl aydınlatılmasını istiyorum. Ben çarşıda dağ gibi çöp yığınları olmasın istiyorum. Mazgallar leş gibi kokmasın istiyorum. Dilencisiz sokaklar görmek istiyorum. Bayrama üç gün kaldı, çarşıda insan yok, ben insan istiyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Tuvalette bulduğu içi para dolu çantayı sahibine verdi

Tuvalette bulduğu içi para dolu çantayı sahibine verdi