22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,960 TL
  • 4,654 TL
  • 163,77 TL
  • 104.886
KOCAELİ 28°

BÜYÜKŞEHİRDEN STK’LARA DAVET

Büyükşehirden STK’lara davet

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi STK’lar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne davet etti

13 Temmuz 2017 Perşembe 10:28 Kent Haberleri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü Sivil Toplum Kuruluşlarını 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinliklerinde meydanlarda olmaya davet etti. Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü; 15 Temmuz etkinlikleri için davetiyelerin bir kısmını Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek teslim etti.
 
ETKİNLİKLERE DAVET EDİLDİ
Tarihimizin en büyük kahramanlıklarından birinin gösterilmiş olduğu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 1. yılı anma etkinlikleri kapsamında Sivil Toplum Kuruluşları etkinliklere davet edildi. STK’lara davetiye gönderilerek başkanlar, yönetim kurulu üyeleri ve tüm mensupları meydanlarda olmaya çağırıldı.
 
MİLLİ BİRLİK
Ziyaret edilerek davetiye verilen dernek başkanları, Türkiye düşmanları ve hainlere karşı milli birlik içerisinde nasıl hareket edilmesi ve nerede durulması gerekiyorsa hazır olduklarını belirti. STK’lar vatanını seven herkesin de bu duruşu sergilemesi gerektiğini belirterek davet için teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sevgilisinden ayrılan genç intihara kalkıştı

Sevgilisinden ayrılan genç intihara kalkıştı