21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,643 TL
  • 162,19 TL
  • 103.608
KOCAELİ 28°

BÜYÜKŞEHİR ZABITA VE DENETİM EKİPLERİ HAZIR KITA

Büyükşehir zabıta ve denetim ekipleri hazır kıta

İzmit şehir içi trafik düzenlemesinin devreye girmesiyle, vatandaşların ve sürücülerin mağdur olmamaları için zabıta ve denetim ekipleri görev başında.

14 Haziran 2017 Çarşamba 09:54 Kent Haberleri
İzmit’te şehir içi trafiğinde yapılan yeni düzenlemelerin hayata geçmesiyle birlikte, vatandaşların trafikte sorun yaşamamaları için Büyükşehir ekipleri görev başında. Yaya, motorize ve taşıt olmak üzere 68 kişilik Büyükşehir ekipleri, vatandaşların mağdur olmamaları için gün hizmet veriyor.
 
TRAFİK EKİPLERİ DE GÖREV BAŞINDA
Araç sürücüleri ve yayaların yeni trafik düzenine kolay adapte olabilmesi için Büyükşehir Belediyesi’nin Trafik Zabıta ve Ulaşım denetim ekipleri iş başında. Trafikteki düzenlemeler ile ilgili vatandaşların sorun yaşamaması için bilgilendirme levhaları ve yönlendirme afişleri de gerekli yerlere konuldu.
 
68 KİŞİLİK EKİP
Zabıta ekipleri araç sürücülerini yönlendirerek trafikte herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçiyor. İzmit şehir içindeki Leyla Atakan, Cumhuriyet, Hürriyet, Cengiz Topel ve İnönü caddelerinde Zabıta Dairesi Başkanlığından 3 zabıta komiseri, 3 zabıta amiri, 30 yaya devriye, 7 adet çekici araçta 14 zabıta, 13 motorize ekip, 5 zabıta ekip otosunda 5 zabıta memuru ile toplam 68 kişilik ekiple görev yapıyor.
 
DENETİM EKİPLERİ VATANDAŞI YÖNLENDİRİYOR
Trafik zabıta ekipleri, düzenlemenin yapıldığı güzergâhlarda araç sürücülerini yönlendirmeye ve yardımcı olmaya devam ediyor. Şehir içinde toplu taşıma araçları ile seyahat edecek vatandaşların da değişen güzergâhlar sebebiyle mağdur olmamaları için vatandaşlar doğru duraklara yönlendiriyor. Toplu taşıma denetim görevlileri, güzergâhları değişen otobüs duraklarına yolcuları yönlendirerek, seyahat konusunda aksaklık yaşamamaları için hazırda bekliyor.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gebze Beylikdağı’na çevre yolu

Gebze Beylikdağı’na çevre yolu